121

Re: Evropské poháry

LM je pro nás nereálná nejen kvůli počtu klubů co postupují wallbang Ale hlavně bych prostě Milanu či Římu v Evropě přát nedokázal, jedině snad proti Juve.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

122

Souhlas s Collinem, už akorát B****n je pro mě mín oblíbenej tým než R**a s Milánem biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

123

Tak já jim rozhodně vítězství v lize mistrů nepřeju ale přece jen jde o ten blbej koeficient...a to 4. místo se uhrát dá. Takhle o něj akorát přijdem

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

124

V poslednych zapasoch sa natahuje seria prehier Sampdorie. Bola by velka skoda ak by tento
tradicny klub vypadol. Osobne som ovela radsej ked by vypadli timy s mensou slavou.
A hlavne take timy kde chodi 7 ci 8 tisic divakov. Lecce, Brescia. Ani Cesena mi nie je sympaticka.
Skoda Bari. Ti sa uz nezachrania. Na ich posledny zapas proti Chievu Verona sa bolo pozriet
50 000 ludi. To je vykon.

125

Sampdoria určitě nesestoupí

126

Popri ich vykonoch by som si nebol az tak isty.

127

Souhlasím, Sampdoria má do Serie B solidně nakročeno.

128

To tam spíš pujde Parma

129

Jen ať sestoupěj a hned koupit Palomba a Poliho. biggrin

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

130

hans hans hans

131

pod to bych se podepsal, ale je to hooodně scifi biggrin

132

dneskajsie zapasy ligy majstrov

Inter - Schalke
Real - Tottenham

co si myslite, ako dopadnu tieto zapasy podla vas?

mozno tu budem za debilka biggrin ale tak dufam ze Inter to potiahne čo najdalej v lige majstrov...ostal ako jediny tim z talianskej ligy, ktory este hra o nejaky ten europsky pohar....teda fandim im len preto ze je to taliansky tim, a teda aby talianska liga nespadla este nizsie v rankingu.....

teda k zapasom podla mna Inter vyhra, a real bud prehra alebo remizuje....

133

videli jste vcera Real-Barca? Co na to rikate? Ja si proste nemuzu pomoct, ale uz je to ponekolikaty, co rozhodci pomohli Barce

134

Rozhoduje cena kádru a počet fanoušků. Včera jsem se doslechl o mladém pánovi, co píská okresní přebor a odmítl brát úplatky. Už si nikdy nezapíská, to mu řekli na svaze.

135

biggrin biggrin

Právě mi to přijde podivný, rozhodčí Barce pomohli proti Chelsea, Realu i Arsenalu...a nepřijde mi, že by Barca byla nák evidentně vejš než tyhle tři kluby...i když je fakt, že v týhle době je z ní každej vocas úplně vyplesklej biggrin

136

To mohu potvrdit, idiotiva o dokonalé Barce poslouchám denně a když jsem jednou zkusmo prohlásil, že Barcu by rozetřela na ..... Boca Juniors, to byste museli vidět tu spoušť. Snad by mě i kousli.

Messi prostě dělá reklamu. Čas CR9 je pryč. Teď vládne jiný král. A Španělé jsou mistři světa, i to dělá velké peníze pro merčadajzynk.

137

pro pobavení smile

http://www.youtube.com/watch?v=ygmGIFz_EP0

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

138

Proč to ti hošani nezkusí coby ochotníci?

139

Barcelona je fotbalově někde jinde, než zbytek světa. Bohužel. Je to těžký hrát proti týmu, který má nejlepší pressing na světě a nejtechničtější hráče, kteří spolu mnohdy hrají třeba už 10 roků.

140

V roce 2013 bude finále superpoháru hostit Eden. smile

141

Nádhera! Tak to by se naši kluci fialoví měli začít snažit, ať si tam zahrajou!

142

Co říkáte na tu Plzeň? Já su sice morávák ale Plzni v těch pohárech dost fandim. A docela mě i těšilo že máme po dlouhé době tým, kterej se nebojí v Evropě útočit. Taková sralta věčně betonuje a je spokojená s prohrou 1:0

143

Včera hrálo moc pěkně Udine.

144

Jojo koukal sem na sestřih. Hráli hodně dobře. Určitě jim pomohlo to že Arsenal už nemá Fabregase a nejspíš ani Nasriho...Jen je škoda že to skončilo 1:0...to je hrozně blbej výsledek. Myslím že angláni se to v Udine ukopou ale tak kdyby se Di Natalemu podařil hattrick...proč ne...byla by to senzace

145

Na Stadio Friuli cakam tuhy boj. Vsetkych ludi na tomto fore vyzyvam fandit Udinese!!!

146

Nejsem proti - Arsenal nesnáším a jde o koeficient. Nech sa darí.

147

tak já v jakékoli evropské soutěži fandím italským, případně českým týmům...ale sem hodně zvědavej na Dortmund v CL...přál bych jim aby došly co nejdál no ale jde o koeficient...pokud vim tak z němčourama se pere itálie ne?

148

Mimochodom dneska cestujem do Bratislavy na zapas Slovan - AS Rim. Ja som antiSlovanista takze fandim Rimanom. Ale o to nejde. Vychutnam si vidiet nazivo Tottiho, De Rossiho, Borriella,
Bojana, Perrotu a ostatne hviezdy.

149

Prohra Udinese je škoda, taky jsem jim fandil. Ale s prohrou 1:0 se dá v odvetě hrát.

Slovanu v Evropě fandím, avšak to že by porazili AS jsem nečekal, tipoval jsem tak remízu nebo těsnou prohru, tak snad to udrží a půjdou dál.

Naposledy upravil: Pepa (18. 8. 2011 23:17:00)

150

Vcera som bol v Trnave na Lokomotiv Moskva. Elektrizujuca atmosfera. Divakov okolo 14000.
urcite vacsia podpora divakov ako v Slovane. Skoda ze vypadli.

151

No ale Slovan vyřadil Římany a to je také nádhera!

152

Slovan mě moc potěšil...jen je průser že tím zase klesá kredit Serie A...ale fakt mi dělá radost ta Plzeň...krásnej pocit vidět českej tým hrát V KODANI otevřenej fotbal...

Sparta i Slavia a vesměs všechny český kluby hráli beton pomalu i doma...sem hodně zvědavej na ty zápasy s Barcou a Milánem...dokonce bych i věřil že ten Milán by doma mohli porazit....

Skupina A: B****n, Villarreal, Manchester City, Neapol.
Skupina B: Inter, CSKA Moskva, Lille, Trabzonspor.
Skupina C: Manchester United, Benfica, Basilej, Otelul.
Skupina D: Real Madrid, L**n, Ajax, Dinamo Záhřeb.
Skupina E: Chelsea, Valencia, Leverkusen, Genk.
Skupina F: Arsenal, Marseille, Olympiakos, Dortmund.
Skupina G: Porto, Šachtar, Zenit Petrohrad, APOEL.
Skupina H: Barcelona, AC Milán, BATE Borisov, Plzeň.

Ale řekl bych že Neapol ze skupiny neproleze

153

Mne sa paci navrat Dortmuntu ci Leverkusenu do LM.

154

Plzeň se skutečně pochlapila, jsem zvědavej jak na tom budou v konfrontaci s Borisovem, třetí místo by bylo moc pěkné.

Ta skupina co je Neapol je neuvěřitelně silná, může postoupit kdokoliv! Ale Neapol tipuju, že bude ráda za třetí místo, jako my kdysi "poprvé" v Champions League. A ve skupině F by mě nepřekvapilo, kdyby Dortmund, ačkoliv ze čtvrtého koše, skupinu vyhrál!

155

Klobouk dolů před Plzní! 001

156

Kalhoty dolů před Petrou Kvitovou!

157

Zdravim pani. Kukal som AC - Barca. Celkom prekvapili domaci. Boli Barce rovnocenny super. Klobuk dole. Taktika naordinovana skvele. Fotbal velmi pekny.

158

Nechci snizovat kvality Barcelony. Ale cas od casu kouknu na zapas Spanelske ligy a prijde mi, ze tam jsou obrany jak cednik. Proti Talianum se jim tolik nedari, nedavno jsem cetl zajimavou statistiku - Messi snad v 8 zapasech proti Italskym tymum dal jedinou branku a z penalty.

159

Jojo, musím souhlasit...před 14 dnima jsem byl marod a v TV koukal na všechny možný zápasy a ta obrana tam fakt není nic moc...v Itálii by bojovali o poháry, i týmy ze středu tabulky brání líp než třeba Sevilla

160

Strasne strasne ma mrzi vypadnutie Udinese. Tak som im to prial a znova to nevyslo. Dokonca uz len 2 timy z Talianska v hlavnej vyradovacej fazy. Juve a AC. Pred rokom tam bol aj Neapol. Skoda sanci mali dost. Zase ide kredit kluboveho talianskeho futbalu dole. Keby tam bol AS Rim alebo Neapol tak cez toto predkolo postupi. Fandim Udinese, ale posrali to uz 2 razy za sebou. Do riti.