81

Re: Rodina Della Valle

Nechapu to...Co ma mesto proti tomu, ze si chcem postavit treninkove centrum a novej stadion...Majitele chteli aby se radnice podilela?

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

82

Problem je v plose. Klub (tedy rodina Della Valle) by stavbu celou financovala, od mesta pozaduje "jen" 120 hektaru pozemku gratis. Casemse to podarilo usmlouvat na 80 hektaru a zdalo se, ze dohoda bude... jenze nakonec k ni, zda se, nedojde.

Je to moc zapeklita situace, ale popravde, ktere mesto by jen tak ze srandy pustilo temer kilometr ctverecni pozemku pro soukromou spolecnost? A co si budeme povidat, Della Valle jsou nejdrive obchodnici, az pak teprve fanousci.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

83

Co tam pisou? Me se ten odkaz nezobrazuje...

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

84

Andrea Della Valle oznamil, ze ani citadela, ani stadion nebudou.

85

Tak to se dalo cekat...takze novy stadion teda nebude frown

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

86

ja sem si to myslel.

87

Andrea Della Valle by se mel opet stat presidentem, alespon to tvrdi platek La Repubblica.

88

On neni? biggrin Ja myslel ze je prezident

89

Uz rok neni, pred rokem odstoupil a klub byl bez prezidenta.

90

Ja myslel ze se vratil ale kdyz se teda vrati, co se zmeni?

91

Ja si myslim, ze nic. Spis je to jen takove gesto.

92

Colline, nevíš co se to dneska všchno objevovalo na firenzeviola.it? Docela dost článku o nějakým návratu DDV nebo co...poskytněš bližší info?

93

http://www.fiorentina.it/notizia.asp?ID … ategoria=1 mohl by si ve zkratce přiblížit o co šlo?

94

Příliš mnoho keců a popravdě nic podstatnýho či světobornýho. Přeložil bych to, ale je to extrémně dlouhý.

95

Tak to jo... já myslel že řekl něco zajímavýho biggrin

96

Až takové nesmysly to nebyly, ale je to fakt strašně obsáhlý biggrin

97

A nechceš být té lásky a vystihnout třeba do článku to podstatný co se týče klubu? smile

98

Pokud to chápu správně, tak DDV věnuje (investuje?) 25 milionů euro do rekonstrukce Collosea. Šlechetné, ale kdyby je dal radši do klubu biggrin

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

99

Čím dál tím více se spekuluje kdo bude nový president, kdo přijde (či odejde) z představenstva atd. Prozatim jediné, co se zdá být jisté je, že klub v rozce 2010 zaznamenal ztrátu 8-10 milionů eur, což prý bylo rodinou Della Valle přijato jako celkem dobrá zpráva, očekávalo se prý více.

100

Objevila se zajímavá spekulace, pochází ze Španělska a nikdo jí nevěnuje moc pozornosti, tak to asi bude kachna... Ale i tak. Prý je klub na prodej a nejvážnější zájemci jsou Red Bull a Qatar Airways.

101

Tak to je hustý. Red Bull bych bral radši

102

To by byl masakr...ale doufám, že to je kec smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

103

Nechci být jako Chelsea či ManCity - naopak - chci bít Chelsea...

104

Včera už to klub oficiální cestou dementoval s dodatkem, že už je vedení otráveno tím, že každý týden musí popírat nějaké spekulace.

105

http://www.fiorentina.it/notizia.asp?IDNotizia=99216

Nějakej dopis ADV k fanouškům. Četl sem si některý ty komentáře a musím říct že se s nima ztotožňuju. Opravdu mě už unavují keci v kleci, typu od roku 2002 jsme udělali obrovskej kus práce, udrželi sme se, probojovali se do CL atd...ano to bylo nádherný ale už je to minulost a dneska na to vzpomínáme akorat my. A čím se můžeme pochlubit za poslední rok a půl(nepočítejme juniorku)?

106

Už ADV unavuje, jak jej (a bratra a vedení klubu) lidi napadají. Nebaví jej číst urážlivé nápisy a rád by věděl, zdali to co se píše je názorem menšiny, nebo většiny.

Ono je to složité, peněz není nazbyt, kolik klubů obdobné velikosti se může pochlubit posledními sezonami jako my? Juniorku bych počítal, i to jsou úspěchy. A hlavně lepší rodina Della Valle, ač k některým věcem mohu mít tisíc výhrad, než uřvanej Zamparini nebo mafián De Laurentiis atd.

107

Ale jde o to že to nevypadá, že něco dělají. Když vytáhli klub až do CL, proč si mají fanoušci najednou zvykat že to nejde znovu? Ten výkonnostní propad je prostě a moc velkej. Kdyby sme hráli aspoň o EL tak neřeknu ani slovo...

108

Prostě nechcou další prachy jen tak rvát do klubu...narvali do Fiorentiny dost, o tom jsem presvedcenej...propad oproti poslednim sezonam tu je, ale da se prejit i bez dalsich utracenejch milionu, a DDV to podle mě zkouší...a pro mě osobně dost sympaticky...kdyz se na to podivate z jeho pohledu, narval do klubu miliony eur, pomohl mu az do CL a ted, kdyz se dve sezony nedaří, mu vsichni nadávaj do sráčů a skrblíků...

109

Já mu nenadávám do sráčů a skrblíků ale on se celkově chová poslední rok jak idiot. Kde sou ty časy kdy byl s Andreou na každým zápase a tleskal? Tohle mě třeba vadí. Prezident či patron klubu má s klubem dýchat. Jen je škoda že něco co budovali stagnuje nebo ztrácí hodnotu. A všechny ty úspěchy co byly jsou už minulostí, kterou si připomínají jen fanoušci.

110

Neříkám, že ty...ale po netu čtu takovej reakcí spoustu, proč nekoupí toho a toho a ještě támhletoho...takhle to prostě nefunguje...je fakt, že se DDV poslední dobou chová všelijak...ale zase z jeho pohledu, dát prachy volně k dispozici Corvinovi, když ani on se poslední dobou moc dobře nepředvádí? nebo to nechat na Sinišovi, kterýho by pro změnu vyhodily tři čtvrtiny fanoušků? Nedivím se, že je opatrnej, pořád musí bejt prvořadej úkol mít vyrovnanej rozpočet a příjmy prostě klesaj...to je bohužel realita...

111

Je to tak, kritizovat a oponovat se samozřejmě dá. Ale bohužel už to některý lidi přehánějí. DDV už oficiálně s klubem toho moc společného nemá, ADV se snaží být občas přítomen, ale (říká se, že) je zaneprázdněn. Neni to nejlepší možná situace, ale pořád lepší než nějakej blázen, co bude utráctet a zároveň ještě krást peníze z klubu.

112

Sem minulej tejden četl na nějakým fanouškovským webu, tuším spurs.cz nějaké preview sezony...Zaujal mě tam jeden odstavec, kterej by se dal použít i u nás, i jako důvod, proč jsou fanoušci nasraní na Della Valle...
Fiorentina se po bankrotu dokázala vyšplhat mezi italskou elitu a pravidelně patřila do Evropy. Pak se nepovedla půlka sezony a ačkoliv byl tým dost silnej, v další sezoně to bylo ještě horší. A divíte se? Hráči si zvykli na to že patřili do Evropy a začali se stávat slavnými jenže po těch špatných sezonách tým padá. Fanouškům určitě nevadí Della Valle nebo Corvino ale to že když ti hráči jednou Evropu zkusili, tak ji chcou hrát dál. Chcou odsud odejít a noví, dobří hráči jdou jinam. Všude čteme o kolik hráčů máme zájem, že každej hráč bude adekvátně nahrazen. A pak se dočtu, že transkace nevyšla proto, že Corvino nenabídl o milion víc.
Já jako fanoušek odněkud z prdele sem zažil Ruie Costu, Batistutu a jim podobné legendy v našem týmu. Abych řekl pravdu, tak ač mi tehdy bylo 9 nebo 10 tak ten tým mám dodnes radši než ty parodie co u nás hrajou teď, když sem zjistil že sme zbankrotovali tak sem z toho byl docela v prdeli. Ač je to možná nechutné, po našem sestupu sem fandil Římu. Jen kvůli Batistutovi. Někdy je nesnáším ale po nás v nich v Serii A asi pořád sympatizuju. A asi furt jen kvůli Batimu i když už tam není biggrin...když sme se dostali konečně do Serie A tak jsem měl obrovskou radost. A když jsme postupně jen stoupali tabulkou, tak jsem si říkal že nás konečně vlastní někdo, kdo má fotbal rád.
Kdyby jsme po těch dvou 4. místech hráli o 6. flek, tak bych neříkal půl slova. Znamenalo by to, že patříme k nejlepším týmům v Itálii a když se zadaří, můžem jednou překvapit a třeba i vyhrát Scudetto. Trošku tajně sem i věřil tomu, že by se v dohledné době to Scudetto mohlo podařit. Teď už jsem zpátky v realitě a vím že nebude a to ještě hodně dlouho. Je střašná škoda že Della Valle nedokončili to, co tady před několika lety začali.

113

na firenzeviola se obejvila spekulace, že DDV má zájem odkoupit AS Řím...je to na 99% bullshit, ale byl by to hnus teda...

114

dyt Romu ted vlastni Benedetto cerstve a ma s nima velky plany...prijde mi to jenom jako dalsi nuz do zad od fanousku pro DDV

115

to je nejvetší blábol za poslední 3 roky biggrin...pokud vim DDV je spíš interista ale přesně jak říká forZ....R**a má dva měsíce nový majitele takže už jen proto bych řekl že to je kravina

116

Je na case, aby se brachove, hlavne Diego Della Valle, zacali zase klubu venovat. Jinak to dopadne moc zle, fanousci pomalu, ale jiste na klub zanevrou - a tohle se nepovedlo ani Cecchi Gorimu!

117

Tak, taky mi přijde, že hlavní problém je vejš, než u sportovního ředitele, trenéra nebo hráčů....tak snad se do toho DDV zase obuje a ještě nám ukáže, co z fialek bude...až na Euru vyhoří Italové, dotáhnout zpátky Prandelliho a bude dobře 001

118

Prandelli se nevrátí. A myslím že kdyby jo tak by to byla chyba.

119

Tak jasně, nevrátí, chtěl jsem tím naznačit, že podle mě je třeba, aby vedení udělalo náky gesto pro fanoušky...přívýst někoho, kdo vyvolá v nás fanouškách nadšení a dojem z dobrý práce už jenom tím, že bude náš...mohl to bejt třeba teď Palombo...

120

Haha, zrovna vcera jsem na Firenzeviola cetl komentar jednoho z editoru. Prave o tom, ze by Fiorentina mela znovu zacit prave s Prandellim, kteremu u reprezentace chby kazdodenni prace s hraci, plus vi, jak to ve Fiorentine chodi a jak uvazuji Florentane.

Kazdopadne ani ja to nevidim realne, hlavne by to nebylo fer vuci Deliovi, kterej je u nas kratce.