1

Téma: 1. kolo Serie A: R**a - Fiorentina 2:0

Tak uz je prvni kolo za rohem! A samozrejme bysme to nebyli my, kdybysme meli celej kadr k dispozici. Kvuli zdravotnim potizim je mimo Rossi, 50/50 je to s Pizarrem. A kvuli kartam z minule sezony nemohou hrat Cuadrado a Roncaglia.

Jak asi bude vypadat sestava? Z pripravy se zda, ze budeme hrat rozestaveni 4-3-1-2.

Neto
Tomovic, Gonzalo, Savic, Pasqual/Alonso
Aquilani, Brillante, Vargas
Borja
Babacar, Gomez

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: 1. kolo Serie A: R**a - Fiorentina 2:0

V Římě to bude boj....jinak sestava by se mi takhle líbila, takhle bysme aspon bod urvat mohli! Jeste doufam, ze se vzchopi Ilicic, v prubehu par tejdnu nejpozdejc smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

3

Merda R**a!!!!! Forza Fiorentina!!!!

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

4

Dneska v základu nemáme jediného itala eek_ani

5

nevidel jsem to, jak vypadala hra?

6

První poločas jsme byli pořád pod tlakem a jen se čekalo, kdo udělá chybu, škoda, že to padlo na Brillanteho. V druhém poločase jsme se probudili až nějakých 25 minut před koncem, kde jsme dali břevno a Babacar měl na noze gól, ale gólman ho pěkně vychytal. Celkově prohra zasloužená, AS je letos nadupaná.

7

Vesměs souhlas, řím byl lepší...ale poslední půl hodinku bylo vidět, že se s nim dá hrát...byli jsme moc ustrašený, hlavně v první půlce

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

8

Bohužel nás doslova přejeli. Hlavně to vypadalo, jako by hráli snad v 15, pohybem byli úplně jinde než my. Ve druhé půli jim možná došly síly a my jsme se dostali nazpět do zápasu.

Borja a Gomez se snad vůbec nedostali do zápasu, celkem ok (k mým očekáváním) Alonso, úplně na nic mi přišel Vargas, snad moc často v základu nebude.

9

Zdravím pánové. Možná tu jsem jako první fanda Říma nebo jiného klubu ze Serie A vůbec, nicméně Fiorentina je můj oblíbený klub v Itálii a kdyby Řím nebyla moje více jak 15 letá srdeční záležitost, tak jsem jasnej fialkář, navíc, když klub trénuje Vincenzo, ale o tom někdy jindy.

Jsem rád, že uznáváte výkon, který jsme na hřišti ukázali, i když.... Za mě musím říct, že zůstávám nohama na zemi, nic extra mi to nepřišlo z toho důvodu, že jste nás nechali až moc hrát a já měl pocit, jako bychom nehráli proti Fiorentině, která mi nepřišla v přípravě vůbec špatná. Váš výkon mě zklamal úplně stejně, jako vás a ty tři body jste nám donesli na zlatém podnose. Kdybyste ten gól přeci jen urvali, byl bych asi jedinej Říman, kterýho by to tak nepoložilo, protože jsme si o to koledovali a hlavně neproměňovali šance viz. Gervinho a já si říkal, kdy udeříte a že to přijde.

Muž zápasu asi Radja. Rád bych někoho pochválil i od vás, ale to už bych přeháněl, vážně není koho.

Nejvíce jsou zápasy R**a Fiorentina pro mě zvláštní od té doby, co vás koučuje Montela, můj velký oblíbenec.

Každopádně nevěšte hlavy, pro nikoho není snadné vyjet první kolo na půdu Říma nebo jiného silného soupeře. Doufám, že doma přejedete Janov a půjdete tabulkou vzhůru nahoru, co nejvýše to půjde, samozřejmě za nás smile)

Daje R**a!!!

10

AS Rim je pod Rudim Garciom jeden z najvaznejsich kandidatov na titul. Collin ma pravdu, ze v tomto zapase Fiorentina nestacila pohybom. O tom je dnesni futbal. Naucte sa 90 minut behat do toho mat futbalovu techniku a cit a porazite kohokolvek!

11

Myslim behat vo velkej rychlosti. Lebo kondiciu ma Rim lepsiu ako Fialky.

12

Skeči, vítám tě u nás na fóru! Fanoušky AS tu nemáme, ale takový Hans se kdysi zahleděl do vaší presidentky tongue

Mě hlavně překvapilo, jak nás AS přejelo, doslova jako buldozer. Za ty tři roky co tu je Montella si nevybavuju, že by nás někdo takhle úplně přehrál. Nevím do jaké míry to je vina našich, že hráli špatně a vašich, že hráli dobře, obraz byl ale pro nás fakt špatnej.

Takovej Nainggolan - souhlas, že byl nejlepší hráč zápasu - mě přišel, že hrál za dva lidi, prostě jako kdybyste díky němu hráli 4-4-3.

V tej rychlosti to je, zatímco Římani ve velké rychlosti útočili i bránili, my jsme se při bránění koukali kde co lítá a když jsme získali míč, tak jsme ještě zpomalili.

13

Dej pokoj biggrin to uz si ani nepamatuju

14

Hans takze ty si na talianky co? Rosella Sensi- riadna samica. Vsak aj mne sa paci. Je atu suka.

15

Je to suka. Inac odprucam pozriet si Melanie Rios, Audrey Bitoni, Nicole Aniston, Lisa Ann alebo Lela Star. Tak to su zenyyyyyyyyy.