1

Téma: Přestupy léto 2014

nějaké novinky ohledně nových hráčů ? smile

2

Re: Přestupy léto 2014

Zatím jsem se něco dočetl o zájmu těchto hráčů: Gaspar (Villareal), Isla (J******s), Džemaili (Neapol), Muriel (Udine), Vučinič (J******s), Tătăruşanu (Steaua - ten by měl být snad jistý)

3

Ten rumunský brankář je jistý na sto procent. smile Počkáme si po MS, teď se asi nic zajímavého nechystá. S Villarrealem ale očekávám, jako tradičně, nějakej přátelskej obchod.

4

Tak tak, do konce MS bude asi víceméně klid...hlavní šrumec začne pak, sám jsem zvědavej, kterým směrem Pradé zaloví smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

5

Ja cetl jeste cosi o tom Vidicovi + brutal rumour ohledne toho ze kdyz Barca koupi Cudadrada, tak my by sme na to konto privedli Naniho kteryho prej v ManU nechce Van Gaal biggrin

ja ho tu teda taky nechci

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

6

No ten by nám tu ještě scházel. Byť by byl lepší jak Semioli. dielaughing

7

Dúfam že kúpime nejakých dobrých obrancov lebo Diakite nie je moc spoľahlivý Forza Viola! 002

8

Chtelo by to alespon 3 tvare do obrany, na oba kraje i doprostred. Ale vzhledem k utrate za druhou polovinu Cuadrada to nevidim moc realne. Budeme radi za jednoho beka a stredni obrance jen pokud odejde Savic.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

9

Chcelo by to skúsiť kúpiť Astoriho,ten je na odchode z Cagliari a jeho hodnota je cca 8mil

10

S Cagliari se jedna o prichodu jeho partnera z obrany, Luca Rossettini neni zadna hvezda, ale coby hrac na pomezi zakladu a lavicky by mel stacit a hlavne nebude stat takovy balik.

Dalsi dve zhava jmena jsou Bonaventura z Atalanty a Vrsaljko z Janova. Prvni jmenovany by mel prijit za cash + hostovani Wolskeho, ten druhy pak za cash + hostovani ci prestup Picciniho, co se vratil z hostovani v Livornu.

11

Bonaventuru s Vrsaljkem bych bral vsema deseti, hlavne Vrsaljka! O tom Rossettinim prakticky nic nevím, ale pokud je spolehlivej tak proč ne; peněz asi nebude na rozhazování, pokud se podaří udržet Cuadrada...

12

Ale Forza Viola! 002 005 005 001 002 Forza Firenze!

Naposledy upravil: Forza Viola (28. 6. 2014 23:23:44)

13

José María Basanta jedná o prestupe z Monterrey do Fiorentiny 002 004

14

Tak ADV rekl ze Cuadrada chce udrzet, tudiz ocekavam ze po MS ho prodame biggrin....toho Basantu neznam

15

https://www.youtube.com/watch?v=IttvQBWL2X8 002

16

Tezko rict co od toho Basanty cekat, je v repre, ale zase tam je treba i ten z Neapole a chteli nominovat i Roncagliu. Celou karieru navic odehral zatim v Jizni Americe. Coz samozrejme ale vubec nic neznamena.

Prozatim ho z minima informaci odhaduju spis jako hrace, co by mohl byt Gonzalovym nahradnikem, spis nezli partnerem.

17

je fakt ze z toho videa vypada dost dobre ale podobne video sem videl kdysi s Romulem biggrin

18

Ale pozri sa čo Romulo predvádzal v Hellas a niet divu že sa o neho zaujíma PSG a J*ventus

19

Ja si myslim ze to bylo hlavne diky hre Hellasu ktera mu neskutecne sedela. Jinak je to jen prumernej hrac kterej si odkope svoje  a hodne se vezl na forme Hellasu. Kdyz sem jim koncem sezony nedarilo tak to taky nebyl zadnej ohen. Podobnym prikladem budiz i Jorge Martinez kerej byl v Catanii neskutecnej a v Juve se neprosadil a ted hraje v nejake tramtarii.

Kdyby tam prestoupil tak si myslim ze se tam neprosadi ale zase bude zajistenej biggrin tezko rict co si vybrat.

20

No jen pěkně Juve natáhnout, jako na Eeeelovi. biggrin Pokud teda maj stálej zájem. Jinak celkem souhlasím s Hansem, sice snaživej a běhavej, ale pořád průměr. Nejsem si jistej tím, že by se měl snad vracet.

21

Vrsaljko asi neklapne, měl by jít do Milána, výměna hostovaček s Matrim... wallbang dielaughing

22

Na roční hostování k nám přestoupil záložník Octávio z brazilského Botafoga.

23

http://pt.wikipedia.org/wiki/Oct%C3%A1vio_Merlo_Manteca Vida, pán je jmenovec. Tak mu přeji všechno nejlepší! Uvidíme, jak se chytne. smile Pokud si ovšem kopne..

24

S Romulem se deji kolotoce, nejprve mel zustat ve Verone, pak se vratit, pak zase mela Verona najit nejaky zazrak a vykoupit jej. No a posledni zpravy hovori o tom, ze mu Fiorentina komunikovala, at se dostavi do Florencie na zdravotni prohlidku a nasledne pripoji do pripravy v Moene.

Haha a mezitim opet zmena, Fiorentina a Verona zase jednaji co a jak... wallbang

Naposledy upravil: Collin (10. 7. 2014 12:16:16)

25

Vypada to, ze posilujeme i z Australie, dle vseho by mel v techto dnech dorazit podepsat kontrakt Joshua Brillante z Newcastle Jets. Ma italske predky, takze neni bran coby hrac non-eu. Prozatim jedine info jest 21 roku a defenzivni zaloznik.

26

zatím mi ty posily připadají jako exotické mládí než hráči do základu biggrin

27

Tak tak, snad někdo z nich překvapí a vyletí nahoru smile)

28

ale z toho australana by mohl být dobrý řezník biggrin vizáž na to má

29

do obrany bych prosil toto biggrin  http://resources0.news.com.au/images/2012/09/06/1226466/830884-sebastien-chabal.jpg

Je to sice rugbista ale tak kopat by se naucil dielaughing

pokud neznate, Sebastan Chabal

30

No co, Dainelli taky kopat neuměl a hrál u nás jak dlouho. biggrin Náhodou by z něj šel větší strach jak z Řepky či jeho kolegy Torricelliho.

MS konečně nějak dopadne a rozhýbe se přestupovej trh. Tohle není adekvátní posílení. Jen zlepšujeme dojem u EU, protože nám v juniorce obecně hraje málo cizinců. 002

31

Jedna detektivka je vyresena: Romulo uz patri Verone, prestup za 3.5 milionu €.

32

a potvrzenej je prej uz i ten australan

33

Na fb stránkách se objevilo, že k nám přestoupil argentinský obránce Josè Maria Basanta, jinak dále máme zájem opět o Osvalda a o Miguela Velosa z Dynama Kyjev. Jinak jsem rád, že dneska ten australan předvedl prý pěkný výkon smile

34

Zatim sem teda mercatem docela zklamanej, neni ani moc o cem spekulovat. Na to ze chceme do CL tak bych cekal ze trosku zkvalitnime kadr a zatim jen dve posily od kterych nevim co cekat ale nemyslim si ze to budou hraci kteri by meli byt stezejni. Docela dost cekam od toho Bassanty tak sem na nej zvedavej.

Osvalda asi nechcu, delal by zbytecny dusno. Veloso svyho casu byval hodne velkej talent ale v Janove stal za prd.

Ted sem cetl ze Juve chce Savice a za nej nam poslat Islu + nejakej cash. Islu bych i chtel ale rohodne bych neprodaval Stefana

35

Tak prej je temer hotovej prestup Marka Marina....a prej zadara....to by bylo super

36

To beru, další Jugoslav, jen aby se probudil z letargie a dokázal přijmout fakt, že není v Chelsea, ale "jen" ve Fiorentině. Mohl by se dost rozehrát, talentu by měl mít spoustu. Při jeho stylu se trochu obávám, aby mu Itálie v pořádku sedla, ale věřím mu, šikovnej je. Škoda, že to - a nejen to - asi znamená odchod Cuadrada, dneska jsem četl na sportcz, že odchází do Man Utd. Otázkou je už jen za kolik, pod 50 bych nešel. smile

37

Jsem na něj zvědavej, zaznamenal jsem ho za Werder když v předkole CL zřídil Sampdorii. Ale je to už docela dávno.

38

Nevíte, kdy končí přestupový termín ?

39

odhaduji že 1. září, či někdy kolem tohoto data

40

hele nevim jestli me to google translator prelozil dobre ale prej ManU za Cuadrada 75 mega???? hans hans