1

Téma: Serie A, 21. kolo: Fiorentina - Genoa 3:3

Na Janov bez Gonzala, pri soucasne zdravotni situaci to znamena, ze urcite bude hrat Compper. Takze bud Roncaglia - Savic - Comper ve 3-5-2 a nebo dvojice Savic - Compper ve 4-3-3.

V zaloze bych nechal Matiho, hraje v posledni dobe fakt skvele.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Serie A, 21. kolo: Fiorentina - Genoa 3:3

Borja je na 10 dní mimo, takže buď z formy hrající Aqua nebo Ambro. Anderson trénuje až ode dneška, takže toho tam asi Montella hned nehodí.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

3

hlavně at to nějak ukopou. V takových utkáních nemůžeme ztratit body na Neapol.

4

Aqua tedka v poharu zas tak spatne nehral takze bych se ho nebal, stve me ten absentujici Gonzalo, s nim vzadu jsem trocha klidnejsi

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

5

Yorimar napsal:

hlavně at to nějak ukopou. V takových utkáních nemůžeme ztratit body na Neapol.

Zvlášť teď, když dokázali remizovat s Chievem...musíme se dostat na dostřel, ale očekávám v hloubi duše dost divokej výsledek, Gilardino nám rád dává branky. depressed

6

Já bych se Aquače taky nebál, proti tý Sieně se mi nezdál špatnej...ale možná defensivnější Ambro se bude hodit víc, když tam není Gonzalo biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

7

Musime to ukopat. Zvlast kdyz nam zase vsechno hraje do karet. Neapol ztrata, Juve asi nedozenem ale clovek nikdy nevi biggrin ted to chce jeste aby Rim prohral a Inter taky a budu s timhle vikendem spokojenej biggrin

8

Takhle vymyšlenou penaltu jsem už dlouho neviděl, doufám, že nám to v konečném výsledku neublíží.

9

a ejhle, je tu další pencle biggrin

10

Kurva takhle se bojuje s tema zkorumpovanejma zmrdama!!!

11

Alberto Aquilani dnes jede takříkajíc jako dráha!

12

tak nás rozhodčí obral o 2 body, škoda no.

13

Mohli jsme mít na pátý místo luxusní náskok deseti bodů a co teprve ta Neapol, to zamrzí...podruhý jen tak neztratí. Je to zlé. Aspoň si prožil Alberto osobitý koncert. A co naplat, minule to taky byly střelecký hody, to se ve vzájemných zápasech asi stane pravidlem...

14

No, co říct...Aquilani super, ale ta obrana, chvílema to byl fakt chaos...jinak dobrý oživení byl Mati, ten tam mohl bejt dřív, klidně místo Cuadrada, na kterýho si Janov dával dobře pozor...a rozhodčí no...hrůza ta penalta proti nám, ten neuznanej gol Aquilaniho kvuli ofsajdu, kterej taky spiš nebyl...ale jinak zbytek zapasu piskal celkem v poradku, ale tohle yuck

15

Štve mi Cuadrado, je už dlouho z formy a dneska to bylo hodně vidět. Zrovna ve chvíli, kdy bysme potřebovali aby to vzal trochu na sebe.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

16

Velka skoda, mohli jsme se Neapoli priblizit. Holt to berme tak, ze Neapol a Inter zustavaji stale stejne daleko, takze jsme si minimalne nepohorsili.
Mrzi obzvlast, ze Neapoli i Rimu pomohly diskutabilni rozhodnuti rozhodcich k bodu/bodum, zatimco nas o body pripravily.

17

Je to tak, aspoň jsme si nepohoršili...jen se trošku bojím, aby ty rozhodčí ve finále nerozhodli, přece jen při současný situaci v tabulce můžou být 2 body plus nebo mínus z tohohle kola zásadní rozdíl :-/ snad se to už nebude opakovat...

18

No, loni to v podstatě tak dopadlo. Chyběly nám body, o který nás připravili rozhodčí wallbang

19

Doted sem to nevydejchal, mam toho plny zuby. To co si dovoleji uz neni proste normalni. Nemuzeme snizovat vykon Janova, hrali fakt dobre ale i tak si nezaslouzili bod, my byli proste lepsi a o vyhru nas okradli!!!!!!!!!!!!

Pana Comppera bych za to co predvedl u toho rohu nakopal do prdele a poslal zpatky do Nemecka.

Myslim ze to zabil poprve(snadi naposledy) Vincek tema stridanima. Ambro byl vybornej a urcite dolu nemusel. Aquilaniho bych tam taky nechal dyl a byt je Matos talent tak tam mel jit spis Vargas a nebo Rebic.

Hrozna skoda

20

Obavam se, ze ta stridani byla vynucena. Za normalnich okolnosti si nedovedu predstavit, ze bysme meli na hristi trio Anderson - Pizarro - Mati.