1

Téma: Serie A, 18.kolo: Fiorentina - Livorno 1:0

Pořád bez Gomeze. Ale jinak už jsou všichni zdraví, takže Montella může postavit co se mu zachce.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Serie A, 18.kolo: Fiorentina - Livorno 1:0

nasadí to nejsilnější co půjde, věřím v kanonádu, vstup do jarní části se prostě povést musí biggrin ostatně mám vsazeno Fiore over 2,5

3

Vidím to stejně! Pepito hattrick, jasná výhra, prostě dobrej start jara!

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

4

Zase je uplne nepodcenujme.  Vzpomenme jak sme se trapili se Sassuolem i kdyz tady hrajem doma.

ale strasi me porad ta Pescara loni doma...

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

5

Zatim dost bida. Cuadrado je nejak moc nepresnej. Cumim ze pasku dostal Aquilani...vubec co je s Pasqualem? zraneni nebo ho Vincek setri?

6

První poločas trápení, druhý už jsme je sice drtili, ale Livorno mělo dost nebezpěčné brejky, takže zaplať pánbůh za tu vydřenou výhru. Jinak pro mě nejlepším hráčem na hřišti byl překvapivě Neto. Dokonce si i branku dobře postavil, když nám dali 2 břevna smile

Naposledy upravil: Yorimar (6. 1. 2014 02:24:54)

7

Je to proti takovýmhle soupeřům dost těžké, zalezou v 11 a ještě nás okopávaj jak brambory. S Gomezem takovéhle zápasy asi půjdou lépe, uvidíme neutral

8

no dost sem se bal a asi bylo proc biggrin, celkove nic moc vykon, on ten nas kombinacni fotbal s takovyma tymama staci jen po vapno a pak tam horkotezko neco vymejslime, presne jak rika Collin, az bude Gomez asi to bude lehci bo tam bude moct letet aji nejakej centr. Zaplat panbuh za Gonzala, kteryho bych se nebal oznacit jako jednoho z TOP 3 stoperu Serie A.
potesil me i Neto kterej nekolikrat vyborne podrzel. Zapas od zapasu se lepsi takze jen tak dal.

9

Prestal som sledovat fotbal na nete, ale vysledky stale sledujem. Inak co nove?

10

defacto jen to ze nas nejlepsi utocnik si na jare nejspis nezahraje

11

A co se mu vůbec stalo ? Zrovna jsem si odskočil biggrin

12

něco s postranním vazem...docela me serou ty kecy Rinauda. Netvrdim ze chtel Rossiho zranit ale minimalne to z tech zaberu vypada jako by si lecil nejakej mindrak a chtel pritrvrdit hru. A ta veta typu ze takovejch stretu je v zapse vic...bych mu predvedl stret ze by se z toho posral.

Netvrdim ze chtel Rossiho zranit - to nemuze dusevne zdravej clovek udelat ale minimalne chtel hodne pritvrdit hru a za tohle by mel jit ven!

13

V takové situaci by asi měl radši držet hubu. Moc mi pobavilo, že si stěžoval, že chtěl po zápase jít za Rossim se omluvit, a že jej hráči a lidi z klubu málem napadli... to se jako diví? Čekal, že mu tam srolujou koberec a od cesty mu přibalí dvacet pannen?

14

Přesně přesně; nebo jeho omluva: chtěl jsem se mu omluvit na hřišti, ale hádal jsem se s rozhodčím...co to je za argument? Měl by se probrat chlapec rolleyes_ani

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

15

Doufejme, že si to s ním Roncaglia v jarní odvětě vyřídí. shades frustrated

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg