41

Re: Přestupy zima 2013/2014

tak ono se dneska někde psalo, že jednají taky s hráči, kteří se nikde v článcích neobjevovali, takže jsem zvědav s kým nás překvapí smile

42

Matri na hostovačku podle všeho hotovo.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

43

To už je i jedno, kdo na hrot přijde, hlavně aby to bylo rychle. Když je to bez opce, ať přijde i čert. 002 A trochu pomůže. Konečně se to aspoň trochu rozjelo, teď může jít Pizarro domů.

44

Myslim, ze Pizarro zustane az do konce sezony a pak odejde po vyprseni kontraktu. Ten Anderson se jevi jako sikovnej hrac, ale vypada to, ze nikdy moc pravidelne nehral.

Matri mi moc netesi, ale doufam, ze mi dokaze presvedcit. Tak jako treba v minulosti mnozi dalsi hraci.

Dost se spekuluje o tom, ze by mel odejit i Munua a pokud dorazi jeste dalsi utocnik, tak snad Iakovenko.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

45

Ok, hlavně ať neprodlužuje o další rok. smile

Matri naposled střílel fakt ostrýma v Cagliari, ale s naší zálohou by měl mít šancí dost. Lepší než nic, kdyžtak se prostě pošle zpátky, snad nestál moc peněz. I když Milán by bral i deset eur, jen aby uspořil.

Munúa jít může, Jakovenko taky, k ničemu nám moc nejsou. Jakovenka škoda, ze začátku jsem mu věřil, v Belgii hrál dobře.

46

No, Iakovenko sbohem, až budou útočníci, ale ten Munua? Co když se zraní Neto? Lupatelliho bych nerad viděl biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

47

No údajně se zajímáme o nějakej chorvatskej talent ze Splitu, jestli se nepletu - věkově na úrovni Neta a v dobrý aktuální formě, na záskok by šel. Lupatelli by aspoň pobavil, ale muselo by nastoupit pět obránců a leda v přáteláku. dielaughing

48

Ted se objevily dve silne spekulace, navrat Dainelliho (opravdu si nedelam legraci!) a rumunsky brankar Ciprian Tatarusanu, ze Steauy a pry i jednicka reprezentace.

49

Dainelli? eek_ani WTF? Nevěřím! Kolik mu je, tak 35 nejmín ne? Zas tolik nám obrana podle mě nehoří....a ten brankář proč ne, já věřím, že Neto ho do brány stejně nepustí...

50

Tak s brankari je to mozna jeste trochu jinak, ted ma prijit hostovat Rosati, v Rumun az v lete zadarmo.

51

To už chybí jen Di Loreto a Bochu. biggrin Dainelli snad ne. Spíš bych si myslel na víc, tohle je jak sápat se po důchodkyni. Obranu nemáme tak zlou, aby jí musel vyspravovat.

A k tomu Rumunovi, taky jsem pro...vzpomeneme si na Lobonta. Jestli je to jednička reprezentace, tak ať se ukáže.

52

Trener Chieva pry Dainelliho nechce pustit, ale popravde ten nas zajem nechapu. Minimalne po herni strance uz fakt nemuze mit co nabidnout, leda coby dalsi zkusenej do kabiny?

53

Chápal bych ho jako jednoho z koučů juniorky, kterej je ještě aktivně s áčkem jako hráč; ale herně si taky myslím, že nám nemůže nic nabídnout...

54

tak Matri je nas. Jeste toho Andersona prosim 002

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

55

Andy je vyborny hrac. Dynamicky, rychly s balonem, umi s nim vyjet i podrzet. Duvod, proc nikdy poradne nehral, je ten, ze je neuveritelne nachylny na zraneni. Zrani se, vyleci se, behem 5 zapasu se dostane do formy a pak se zase zrani. Uz 5 roku po sobe se deje to stejne a ja proste neverim, ze tomu bude ve Florencii jinak. Navic mi pripada, ze zaloha s nim je az moc velky luxus. Proto za mne ne.

Matrimu verim. Mam ho rad, libil se mi v Cagliari, v Juve tu prvni sezonu mu to taky slo, v AC neuveritelne propadl. Nic lepsiho se ale v momentalni situaci sehnat neda a na pul roku je to dobry obchod.

56

Italska liga neni tak tvrda jak PL. Mohlo by mu to sedet.. byt to tak nevypada tak zalozniku je malo na to ze hrajeme na trech frontach

57

Jinak z Rima chce odejit Burdisso. By nemuselo byt spatny lapnout po nem....Dainelli je sice tak trosku mala ikonka nove Fiorentiny ale podle me uplne zbytecne vyhozeni penez za neperspektivniho hrace. Spis bych si ho dovedl predstavit jako nejakyho kouce u mladeze nebo asistenta...Kustoda bude beztak delat Kroldrup biggrin

58

Takze Rosati uz je nas

59

Videl jsem rumors o tom, ze chceme Mexese a Zaccarda. Bud se zblaznili novinari, nebo Pradè wallbang

60

O tom Mexesovi sem cetl taky. Kdysi bych ho bral ale ted by asi jen lestil lavicku a navic by byl drahej, nebrat. Radsi toho Mussacchia

61

Nechapu k čemu, ani jeden z nich...Zaccardo snad, co si pamatuju může hrát oba kraje i střed; ale Gaysex? k čemu probůh?

62

Do obrany se jako nejzhavejsi jmeno v poslednich hodinach objevuje Diakite... nevim no. Nebo teda spis vim wallbang Dalsi opakovana jmena, Gaysex, Dainelli, vcera se objevil letmo Kjaer.

63

Jsem katkegoricky proti, zvlášť krátce poté, co se ještě mluvilo o jménu pana Vidiče. wallbang

64

Mě by Diakite nevadil, na hostovačku na půl roku proč ne...ale dlouhodobě nám bude podle mě k ničemu, potřebujem lepší beky než jeho, řekl bych...z těch jmen by se mi nejvíc líbil asi Kjaer; bejval to supertalent a mohl by se ještě probudit smile))

65

Kjaera beru, velice rád. Pokud vím, v Římě to nebyla taková katastrofa. Ale nejlepší varianta bude ten mladej Ardžentýnec.

66

V Rime byl prave otresnej, ani jeden z nich se mi moc nezda...chtel bych Vidice, pripadne Mussacchia

67

To tam byl tehdy skoro celej tým, vybrali si smůlu na pět let dopředu, zdá se. frown Kjaera si vždycky pamatuju jako celkem dobrého hráče, v AS jsem ho ale moc nesledoval. Nicméně máš pravdu, ti dva jsou jiná liga...spíš aby se konečně uzdravil ten Gomez, už mě štve, jak dlouho marodí. frown

68

Kjaer nebyl spatnej v podprumernym Palermu, v Rime ale neskutecne horel a co sem tak ruzne cetl tak fakt byli radi ze se ho zbavili, je to takovej dalsi prospanej talent. Ale je fakt ze furt radsi jeho nez Diakiteho

69

Na stranu druhou, tyhle typy umíme oživovat. smile A asi by tolik nestál. Nebylo by od věci ho zkusit. Ale až jako volbu 2,3..

70

Jinak Vecino jde na půlroční hostování do Cagliari.

71

Cagliari ma opci na odkup poloviny, uvidime, jestli se tam alespon trochu prosadi.

72

Diakite se podrobuje zdravotnimu vysetreni, Olivera uz je oficialne v Brescii a jeste by behem dneska mel zamirit do Malagy Iakovenko.

73

No, odchody ok, ale ten Diakite...ale ono asi moc lepsich variant nez on na trhu k dispozici neni...

74

Netesi ani me. Prozatim to beru tak, ze jsme se dvou certu zbavili a privedli jineho, navic jen na pul roku. A treba nas prekvapi, i kdyz by to bylo opravdu velke prekvapeni. neutral

75

Koupit kvalitního stopera v lednu je strašně těžký. Žádnej tým nechce prodat obránce ze základní sestavy, protože se to blbě nahrazuje. Diakité je záplata a v létě přijde snad někdo kvalitní :-)

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg