1

Téma: Přestupy zima 2013/2014

Údajně by se mělo jednat s Criscitem z Petrohradu, to by mohl být dobrý kup, zvýšit konkurenci v obraně potřebujeme.

2

Re: Přestupy zima 2013/2014

No nevím, o tom se mluví s přestávkama už více než rok. I když bych ho docela uvítal, není to špatný hráč.

3

No nevím, mluvilo se o něm už několikrát....byl by asi celkem drahej, ne?

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

4

Naopak opačným směrem by měl jít Alonso na půlroční hostování do Sunderlandu.

5

Criscito byl(asi i je) vybornej hrac ale kam s nim? na leveho beka mame Pasquala a myslim ze to ze by se tocili moc v uvahu nepripada. Klasickyho levyho zaloznika nemame a jelikoz Vincek preferuje spis 4-3-3 tak by si jeden z nich moc nezahral. Criscita by sme mohli vyuzit i na stoperovi ale tam si myslim ze to moc potreba neni

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

6

Ten Alonso na hostovačku do Sunderlandu vypadá celkem hotově. V těch zápasech bylo vidět, že je takticky úplně mimo, takže žádná škoda asi…

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

7

je to tam i s opcí na přestup?

8

Další zájem je o Musacchia z Villarealu, ale jelikož po něm chtějí 50 mega, tak to moc reálně nevidím.

9

U toho Alonsa fakt nevim co na to říct. Neni to zázrak a možná asi ani nikdy nebude. Ale hostování na 6 měsíců v Anglii, to mu podle mě - alespoň co se týká dalšího herního prospěchu pro Fiorentinu - moc nepřinese.
Nebude snad mít problém s přizpůsobením atd, ale spíš než rozehraní a získání zkušeností to vidím jako možnost se ukázat před dalším prodejem.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

10

Nějak se začínají množit rumory o Jorginhovi.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

11

To bylo uz v lete. Bych asi radsi toho Clasieho.

V Cagliari se pripravuju na odchod Nainggoiana(toho bych taky uvital) a prej by tam mohl jit Olivera...

12

No proč ne...jen aby Jorginho nebyl drahej, ale vzhledem k nadstandardním vztahům s Hellasem a navíc...v Itálii je zdá se docela aklimatizovaný. smile Za tři roky ho střelíme dál. A Olivera pryč, Mikuláš už byl a do dalšího si nějakýho čerta seženeme, na víc by asi už nebyl. frown

13

Montella má prý zájem i o Vidiće z Manchesteru, kterému po sezóně končí smlouva.

14

O toho bych mel zajem taky biggrin podepsat!!

15

Zajímavá posila, beru! Akorát s jeho platem aby nebyla moc potíž...snad by se to vyřešilo jako s Gomezem.

16

Taky mozna bude zalezet na tom jak nakonec skoncime. Pripadna CL by to mohla vyresit

17

Teď bude asi prvořadej útočník. depressed Nekoupíme zpět Toniho? Kdo připadá v úvahu?

18

Vucinic je prej na prodej.

19

Alejandro Gomez je k mání. Aspoň bysme měli útok Gomez-Gomez když už nic frown

20

Mirka bych uvítal, ale vzhledem k platu to asi není reálné, spíš ten Alešandro. Buď jak buď, někoho koupit musíme...snad bude Josef brzy v pořádku. S Rebičem a Ryderem to při vší úctě dlouho táhnout nemůžeme.

21

Jsem zvědav, jak se to bude řešit. Pokud bude Pepito mimo jen na měsíc nebo dva, tak možná ani nikdo nepřijde, jinak asi hostovačka? Určitě se objeví spekulace a jména jako Quagliarella, Borrielo, a kdo ví, třeba i Floro Flores...

22

Nevim co je na tom pravdy a ani jestli jsem to prelozil dobre ale z toho co sem tam nejak dokazal vylustit biggrin tak teoreticky by se snad mohl vratit na pulrocni hostovani Jovetic, kteryho prej v City nechcou biggrin. Dalsi variantou je na pul roku postavit tam Mutua dielaughing, pak je tu teoreticka sance ze by mohl prijit Di Natale, kterej by si tak ke konci kariery mohl zahrat treba i finale EL(hral jen predkolo takze by dle pravidel mohl byt dopsan na soupisku pokud sem to spravne pochopil) a ctvrtou moznosti je prichod Cassana dielaughing
Pokud je na tomhle neco pravdy tak bych asi volil pouze toho Di Nataleho
Co vy na to?

23

Jovetič je asi nereálnej. Jednak bere 5 mega a jednak ho City prý nechce pustit. Mutu by se mi líbil. Zná klub, ligu a na to v jak prdelním týmu hraje neměl loni tak špatný čísla. Di Natale mi moc smysl nedává, za půl roku chce končit a že by nechal Udinese takhle ve štychu? Cassano by byl asi nejlepší náhrada za Rossiho, jen jestli by nám ho Parma na ten půlrok půjčila :-)

24

O tom Cassanovi jsem to taky četl, takže tam by to možná bylo reálné

25

Cassano ci Mutu by asi byly nejrozumnejsi nahrady, ten Cassano tezko rict, v posledni dobe ale to s nim v Parme vypadalo vselijak, tak by se mozna radi na chvili zbavili jeho velkeho platu, nez ho v lete prodaji? Di Natele by se mi libil, ale tam si to nedovedu predstavit, ze by si takhle na posledni pulrok odskocil jinam, to by mu asi lidi v Udinese jen tak nezapomeli.

26

Začíná se nebezpečně hodně objevovat jméno Matri frown rolleyes_ani wallbang

27

Jen to ne, bože! Já se tak smál kámošovi, co fandí Milánu; když ho koupili...:wallbang:

28

Na druhou stranu v Juve góly docela dával. S Milánskou zálohou a podivnou taktikou je o něco těžší se dostat do šance. U nás by tenhle problém nebyl a Montella už vzkřísil nejednoho zoufalce. A pokud by se opravdu jednalo o hostovačku…

29

Nové horké jméno: Anderson z Manchesteru United.

30

Matri neni zas tak marnej jak se rika. i v Cagliari mu to palilo. V jednu chvili mel jit i k nam myslim. Anderson je dobrej ale k cemu? Je tam Mati, Ilicic, Wolski

31

Řekl bych, že by hrál na místě Pizarra…

32

Což klidně, ale kdyby k nám chtěli poslat Welbecka, bylo by to lepší. smile Musí se to ale vyřešit co nejdřív, útočník na půlroční hostovačku do týdne...

33

To snad radši Matriho než Wellbecka.

34

Se dívám, jak  ten Bernardi roznesl AC Milán, takový hráč by se nám teďka hodil a to je 94 ročník, ale bohužel se v létě stal hráčem Juventusu a v Sassuolu jen hostuje, tak tam je to zabité. Jinak snad tu situaci kolem útočníků vyřeší co nejdříve.

35

Matri na půlroční hostovačku právě není nejhorší řešení, ale hlavně ho nekupovat! Já ho nemám rád; ale na hostovačku útočníka, co je zvyklej na Itálii a hned bude střílet; moc snadno neseženem; nenapadá mě moc lepších variant frown

A k tomu Andersonovi; což o to, mě by se líbil; ale kam s ním? Záložníků máme až dost; to by se musel někdo poslat pryč ne? Wolski nebo Vecino bych tipnul?

36

Bakic půjde podle mě určitě. A nedivil bych se kdyby i jeden z dvojice Vecino, Wolski. Varianta do útoku je ještě údajně i Demba Ba.

37

Bakic to bude asi urcite a tipl bych Vecina.

38

Bakic je z tech mladejch hracu jedinej, kterej doslova slapal vodu, pokud nepujde hostovat, tak se dalsich 6 mesicu na hriste nepodiva. Vecina a Wolskiho bych ale nepoustel.

Do toho utoku fakt nevim, jmena jako Borriello, Floccari nebo Matri me fakt moc neberou. Ten Demba Ba, urcite nejlepsi varianta ze jmen co se objevila, je zase dost obtiznej ekonomicky. A my nekoho potrebujeme doslova okamzite.

39

Za me, Andersona chci, toho kluka mam hrozne rad a to ani nevim proc biggrin, Ze vvsech tech moznosti bych bral klidne Matriho a treba i na prestup. Jako zaloha neni marnej. Furt lepsi nez Pazzini

40

Jo pravda, ještě Bakič; na toho jsem zapomněl, což je důkaz toho, že je nám k ničemu:D Já bych Vecina i Wolskiho taky radši nepouštěl; ale pokud by fakt přišel ten Anderson; tak si to moc nedovedu představit...leda, že by se odstavil Pizzaro, jinak si moc nekopnou...

Do toho útoku je to boj; z toho všeho je snad nejlepší varianta fakt ten Matri...já doufám, že na hostovačku, za normálního stavu je nám k ničemu a on bude chtít dost peněz, je namlsanej z milána... tak nějak doufám, že ještě vedení vytasí nějaký eso z rukávu, někoho o kom se vůbec nemluví 002