1

Téma: Serie A, 17. kolo: Sassuolo - Fiorentina 0:1

Posledni utkani pro rok 2013. My jsme bez Cuadrada, nasadi Montella i tentokrat 3-5-2, s Joaquinem napravo? Pro Ilicice by to asi bylo nejlepsi reseni aby hral zase podhrot jako proti Bologni, ale Joaquin je mnohem uzitecnejsi vic vepredu ve 4-3-3.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Serie A, 17. kolo: Sassuolo - Fiorentina 0:1

Mimo hru je se zranenim Gonzalo a pole pro spekulace se rozsiruje. Dost sili zpravy o moznem rozestaveni 4-3-1-2 s Borjou pod utocniky. Jenze to se dost tluce s mnozicimi se spekulacemi o ufnukanem Pizarovi, o tom ze ma chtit zase odejit, ci jak jsem akorat ted cetl i tim, ze by snad nemel byt v nedeli ani nominovan.

3

Asi by mě jeho odchod uplne nepřekvapil, letos to není ono, loni hrál jinak...navíc, zdá se, že letos se bez něho celkem obejdeme...spíš mě děsí absence Gonzala biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

4

Asi by sme se .bez Pizarra obesli. letos je to fakt jen stin toho spilmachra z lonska. jeho post by zvladl zahrat Aquilani a teoreticky i Borja ale toho bych tam necpal kdyz se tak rozstrilel biggrin..

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

5

Souhlasím, ať Pizarro jde. Je nám k ničemu. smile Začal bych se zajímat o toho Clasieho nebo jinou náhradu, ale ztráty balonu a karty Pizarra radši oželím. Nejspíš nepůsobí dobře ani na kabinu, totéž Vargas, prodal bych oba.

6

Vargas? ten je ted snad v pohode ne?

7

Možná teď pár dní nebo týdnů je, ale jak ho známe, dlouho nebude. Měl by jít hrát někam domů, jeho výkonnost je do budoucna víceméně očekávatelná. V lednu bych jej střelil první nabídce. smile Poděkoval mu ještě předtím za nečekané branky a výkony, ale rozloučil se, je už čas.

8

Tak do 33. minuty jsme neměli střelu na branku, mimo branku ani zblokovanou střelu. Zatím mě z toho výkonu bolí oči rolleyes_ani

9

A to jsme všichni tipovali bum bum, což se dalo očekávat. Škoda, uvidíme dále...tohle jsou povinné tři body přece. 001

10

Jeste ze mame tooho Pepka

11

jj, utpěli jsme výhru, moc hluchých přihrávek, v ofenzívě jalovost, občas chybělo štěstí, ovšem kdo mu jde naproti bere body, dneska teda s velkým přetrpěním

12

kdyz vezmes ze jsme pod Prandellim takove zapasy ztraceli a loni taky. Tenhle rok me serou zapasy s Parmou a myslim Cagliari...4 body ktere by nas posoupli nekam jinam.

13

Bylo to dost vydřené, ale Sassuolo nedá nic zadarmo a ani se nepodělá, jako třeba byl případ zápasů s Bolognou nebo Sampdorií.

Jejich trenér Di Francesco na mě působí dost sympaticky, v hooooooodně vzdálené budoucnosti si dovedu představit, že by mohl být Montellovým následovníkem.