1

Téma: Serie A, 16. kolo: Fiorentina - Bologna 3:0

Cas na derby! Kvuli kartam nam chybi Ambrosini, takze bude v zakladu Pizarro. Jinak asi moc zmen oproti zapasu v Rime necekam.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Serie A, 16. kolo: Fiorentina - Bologna 3:0

hosté na sestup, venku nic moc, po dvou remízách se těšili na pohár, ale Siena byla nad jejich síly a následoval Juve, s náma budou bránit, ale nic platné, vyhrajeme smile

3

Tak tak, tady nelze jinak! Sice derby, ale Bolognu v letošní formě musíme rozdrtit 002

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

4

Taky myslím, porážka je na místě. Až příště pojedu do Florencie, mohu se potom vysmát jednomu fanouškovi místních, co se na mě v Bologni s mikinou Fio blbě koukal, jestli ho teda potkám. shades biggrin

5

Prý nastoupí Iličić!

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

6

Tak co ten Iličič? biggrin Gola dal moc peknýho, takze dobry? biggrin Já to opět neviděl frown

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

7

Jojo v první půli byl velmi dobrej, dostává se do toho :-) Jinak super výkon po všech směrech.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

8

Byl to od Montelly zajimavej tah a vyplatil se, pekna branka, par dost prekvapivych prihravek. Jen tak dal!

A co Pizarro? Z pozapasoveho rozhovoru to vypadalo, ze coby zaloznika pred obranou uz Montella preferuje Aquilaniho.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???