1

Téma: Juan Guillermo Cuadrado

Posledni spekulace hovori o tom, ze se do hry vlozil samotny ADV. Udinese by M€lo dostat 15 mega + Lazzariho a tim bude vsechno vyresene.

Bylo by fajn to mit vyresene, zapas od zapasu je lepsi a lepsi, nevic se blizi MS... frustrated

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Juan Guillermo Cuadrado

Souhlas, čím dřív, tím líp! Je skvělej a bude z něj obrovskej balík peněz 002

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

3

Jak to s nim teda vypada, vi nekdo? Tusim, ze jsem nikde necetl o vykoupeni druhe poloviny...

4

Cas od casu se nekde neco zmini. Zrovna vcera sportovni reditel Udinese Giaretta rikal, ze o nem nejedna s Pradèm, ale na urovni majitelu to domlouvaji ADV a Pozzo.

No a pak uz jen spekulace, mel bysme za druhou polovinu dat 12-15 milionu a premenit Lazzariho hostovani na prestup.

5

Ako to vyzera s jeho moznym prestupom do hollywoodu(barcelona).. to by ma  trosicku sklamal ak by tam siel  biggrin

Som fanúšik tímov : Real Madrid C.F  a ACF Fiorentina !!! Bol by som veľmi rád ak by sa niekedy stretli a skončilo to penaltami biggrin

6

On je problém v tom, že každej Südamerikánec zrovna tam prostě od narození chce. Ale důležité bude jedno - získat za něj co nejvíc, podobná šance na skvělý prodej dlouho nebude a náhrada se už nějak pořídí...i když mě bude Juan dost mrzet, oblíbíl jsem si ho a určitě nejsem sám. smile

7

můj nejoblíbenější hráč ve Viole, takže by mě to dost mrzelo, kdyby odešel.

8

Jeho odchod mi tez bude mrzet, ale obavam se ze v tuto chvili je uz nevyhnutelny frustrated

9

že by jsme ho přecejen udrželi ?
http://www.eurofotbal.cz/clanky/fiorent … nt=1#forum

10

tak už je vykoupena i jeho druhá půlka z Udine, teď už ho jen nepustit Barce smile

11

To bude těžkej oříšek, ale snad se to povede. smile Rád bych ho viděl i v příští sezoně.

12

Pokud by měl odejít, tak doufám aspon 30 mega za něj! Ale snad zůstane, chci ho u nás! smile))

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

13

Ocekavam, ze abysme se jej uvolili prodat by musela priletet nabidka na 35 milionu, mozna i vic. Coz ovsem s jeho vykony na MS neni uplne nerealne.

14

Dobrá zpráva, Cuadrado podepsal s fialkama až do roku 2019 005 http://www.eurofotbal.cz/clanky/cuadrad … nt=1#forum