41

Re: Sraz, pivo a tak... numero 3

Můj asi jedinej spoj na Florenc z JH jede 10.00-12.40, tuším že jsem jím jel i minule. Jet na Roztyly, které moc neznám a dle TTho jde o konec světa, navíc být tam už v osm nebude ideální. frown Florenc není tak velký, můžeme se tam najít v řádu vteřin.

42

ok, dal bych tedy sraz cca kolem 12:30 na Florenci...souhlas?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

43

Nejsem si jistý, jestli tam nebude sekera (možnost tak půlhodiny cca, i když jsem minule přijel načas - ale po výletu do Florencie už autobusy nepodceňuju), ale kdyžtak máme na sebe mobil, případně si jej dáme. Takže jo, kolem půl by to šlo. 004

44

Já jelikož pojedu po D1 tak taky počítam se sekerou. Mobil mas na me asi starej. Poslu ti cislo v PM tak mi pak kdyztak napis at si te ulozim abych vedel kdo mi pise biggrin

45

D1 je na tohle doslova Fiskars. Ok, beru na vědomí a posílám své.

46

díval sem se na casy jak to jezdi...pokud by vse bylo jak ma, mel bych byt na florencu nejpozdejc ve 12:30

47

jeste jedna vec, do kolika to tak vidite? kvuli busu zpet...jeste pak Colline, mas nejaky cesky cislo? abys treba na florenci necekal...nejspis tam budu driv jak MM tak ze bych ti zavolal a vyjel bys az jak tam bude jeden z nas..?

48

Minule jsme seděli do 4,5? Sám nevím kolik to přesně bylo. smile Ale bus musí jezdit každou chvíli.

49

to jiste ale aby tam bylo misto wink...ale neco se dycinky najde...

50

nuze chlapci, diky za fajn den! rad sem vas konecne poznal tak doufam ze to zase brzo zopakujem, Marco mohl by si mi do mailu jeste jednou poslat ten link s tim oblecenim? nekam mi to zmizlo. Diky smile

51

Bylo to fakt super! Snad se nám zase brzy něco podaří uskutečnit, ať už výjezd, nebo za rok tu chatu shades

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

52

Ano! A mezitím se sejdeme na chatu! Protože řádění na xchatu volá, kdy máte čas? dielaughing

53

v podstate skoro kauzdej vecer biggrin

54

Až šéf přijede z dovolené, tak ho donutíme některý víkend utřídit své plány tak, abychom šli posmát baculky na xchat... dielaughing Vždycky se hrozně vztekaj.

55

Kolik se vás nakonec sešlo ? smile

56

4 lidé a všichni si dali Gambrinus, to se jen tak nevidí dneska... smile

57

Památný byl můj výkon ve fotbálku, coby brankář jsem dostal góly i ze střel, které vůbec nemířily na branku! dielaughing

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

58

Buďme objektivní...kam se hrabe Lupatelli biggrin