81

Re: Přestupy léto 2013

jo, o tom taky čtu pořád biggrin A dneska jsem narazil taky na tohle http://football-italia.net/35613/david- … a-interest

biggrin biggrin To je hrozná kravina; ale představte si útok Villa, Rossi, Gomez biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

82

Az takova kravina to prekvapive neni eek_ani , urcite by to bylo bud jen Villa, nebo jen Gomez, kazdopadne uz jen to, ze se hledaji takova jmena ukazuje, ze se nechceme drzet pri zemi.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

83

biggrin A teď co bysme radši, Gomeze nebo Villu? biggrin Za mě Gomeze; potřebujem podle mě bombera... ale mě se tomu pořád nechce věřit, takovýhle jména...snad fakt jeden z nich klapne, byla by toparáda!

84

Byla by to paráda, kdyby aspon jeden z nich vyšel

85

Nechci znit vybirave, Villa by byl urcite skvelej hrac, ale Gomez je podle me uplne jinde. Hlavne svym pripadnym prinosem, konecne bysme meli strelce co da 15 a mozna i 20 branek za sezonu.

K tomu navrch Ilicic, a bude nam hej shades

86

Tak on Villa svýho času taky ve španělsku sázel gólů jak máku. Uškodilo mu v Barce že ho šoupli na křídlo...ale Goméze bych taky radši

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

87

Podle mě hlavně potřebujem bombera, zabijáka, zakončovatele prostě; to Villa podle mě moc není...navíc Gomez je o pár let mladší, takže bych taky daleko radši Gomeze....

88

Pradè musi zahazovat cas take jednanim o hracich, co v minule sezone hostovali jinde. Vyresen by mel byt Lazzari neutral, ten by mel byt v Udinese jeste rok na hostovani a De Silvestri smile, se Sampdorii se doresuje castka, za kterou tam prestoupi.

Vrati se Vargas yuck,  Cassani frustrated (tam moc nechapu jakto, jelikoz Janov mel mit povinnost jej vykoupit) a Felipe wallbang. A bude treba je nekam obratem upichnout, aby nesmrdeli v kabine a nemusel se jim platit plat. Absolutni ticho je ohledne Olivery eek_ani, i toho mel mit Janov povinnost vykoupit, nikde vsak ani slovo o prestupu, ci navratu.

89

De Silvestriho je mi trosku lito, toho jsem mel docela rad a talent ma...a ty tri co se nam vrati, asi vsichni kamkoliv pryc, ne? I kdyz Cassani by se teoreticky mohl hodit...

90

Ano, jedinej kdo ma malinkatou sanci zustat je Cassani. Ale to by musel odejit Roncaglia, a zaroven by nebyla k dispozici kvalitni a nepredrazena nahrada. Vargas doufam ze ani nebude pozvanej na soustredeni.

91

Tak jsem to s Oliverou zakrikl, Janov nevyuzil opce a tak se nam ten cmoud vraci. A hned prohlasuje, jak chce v priprave bojovat naplno. wallbang

92

Shit! Tak snad ho udáme ne? Zadarmo se ještě mohl někomu hodit snad, ne? biggrin

93

Snad ano. Nejhorsi je ze Felipe, De Sivestri, Cassani, Vargas a Olivera dohromady berou cca 4 miliony cisteho, tj. 8 hrubeho pro pokladnu Fiorentiny. A dokud se jich nezbavime, tak tyhle penize budou zablokovane, grrr frustrated

94

Jo no, hlavně Vargas s Cassanim, ty musí rychle i zadarmo kamkoliv; pocitam s nim ze Cassani treba nebude, nebo je to rusko u Roncaglii tak zhavy?

95

Cas od casu se nejaka spekulace objevi, prozatim se ale asi nejedna o nic vazneho.

96

Tak Gomez prý za nějakých 18 mil.? smile Jeho přestup by byl celkem parádní.

97

Spekuluje se mozne i nemozne, dost napovi zitrek - B****n se presunuje do Italie na soustredeni, Gomez by jiz s tymem byt nemel. Ale stale neni domluvena ta prestupni castka, vazne to mezi 15 a 20 miliony.

98

Tak Gomez prej 4,6 cisteho, to je devet mega rocne, anglicky 150k tydne. Hezky...

99

když dá 25 za sezonu, proc ne

100

tak prej Ambrosini už je náš

101

Ambra vítám, on si svý odehraje....ale hoši, všude furt čtu o tom Gomézovi, jak moc ho vidíte reálně? jestli todle fakt klapne....to bude velký! 002

102

Taky neustále kontroluju či se něco nového neobjeví o Gomézovi. Podle mě kdyby už JoJo byl pryč, tak Goméz je 100%, takhle to bude ještě drama.

103

To se asi shodneme, Gomezův příchod závisí na Jovetičovi. A být po mém, prodám ho za 25 do Arsenalu plus třeba procenta z dalšího prodeje, když je Wenger takovej škrt, stejně nám je už na dvě věci a fanoušci ho nebudou toužebně čekat na stadionu, půl roku za nás hraje doslova yuck a pak ten rozhovor...a nejzdravější ten hoch taky zrovna není...

Můžeme přivést v podstatě kohokoliv, ale...Goméz by byl jedinečnej, snad i za ty prachy (jen se bojím, že jeho plat bude ostatní v klubu ponoukat k tomu, aby si taky řekli trochu nebo hodně víc).

Taky by mohl odejít Ljajič, zájemcem je snad Atlético - kdyby se dal prodat za desítku a za tu přivést vzápětí Iličič, tak je to super výměna. Adem sice ukázal, že v něm něco je, není ale nikde jistota, že to nebyl zase půlroční zázrak, kterej zažil už v Partizanu a pak hrál dva roky jak mrtvola. Výkony Iličiče jsou jaksi konstantnější, tak bych ho přivítal radši. Hlavně, aby neodcházeli Cuadrado, Borja a Savič, ti jsou důležitější, než jsme si schopný připustit. smile

Ambrosiniho vítám, rozšířil řadu Pancaro, Vieri - a ti u nás nehráli nejhůř. Neočekávám od něj kdovíco, ale určitě je lepší než Migliaccio a do Evropy se hodí spíš. Na Barcelonu nestačil ani náhodou, ale na soupeře v EL typu Rapid Vídeň zvládne i po jedné noze.

104

Podle italského tisku by se mělo o Gomézovi rozhodnout do 3 dnů a to bez ohledu na Jovetiće. Jestli jsem to dobře pochopil, tak by po odchodu Cavaniho měl v Neapoli vzniknout zájem o Goméze, takže proto se to chce tak rychle vyřešit.

105

To jsem úplně pro, protože Cavaniho by Goméz nahradil natolik, aby hráli na pořád stejné úrovni, neb je střelcem od narození. V opačném případě by Neapol mohla jít dolů, už jen proto, že je bude koučovat Benítéz, to už Hamšíkova palice nezachrání.

Tak či tak by mě zajímalo, kam Jovetič vlastně zamíří. Neapol teď odmítl, s Juventusem se těžko dohodneme (stejně mají přetlak a musí spíš prodávat než kupovat, leda by zamýšleli hrát podle starých not na dva beky a pět hrotů) a Anglie se mu nelíbí, klukovi zubatýmu.

106

Tak on Goméz údajně zprostředkovaně prohlásil, že chce jedině k nám. To je od něj hezké. S Borjou budou určitě hispanokamarádi. smile

107

Snad se to s Gomezem co nejrychleji dá do pohybu, spekulací jsou miliony, důvěryhodných však moc ne.

Zdá se, že se co nevidět zbavíme Felipeho. Měl by být darován Parmě.

108

Teď jsem se dočetl, že Ljajič by měl odejít do Milána - ale Mongolivovským stylem. Může na tom zlu být něco pravdy?

109

Okolo Ljajiče kolují tři spekulace, o tom, že má požadovat téměř trojnásobek za prodloužení smlouvy (teď má 700 tis. za sezonu a má požadovat 1.7 mil.) Další spekulace je, že jej chce Atletico Madrid a má nabízet 8-9 mega. A nakonec také tato o Milánu, že má mít s Milánem předběžnou dohodu a buď čekat na konec smlouvy a nebo hned, ale za nízkou částku, tak 4-5 mega.

Popravdě nedokážu říct, zdali je na tom všem vůbec něco pravdy, pokud by však měla hrozit varianta, že bude chtít jít za rok zdarma, tak si s ním vedení nějak poradí. Poučeni případem Mongolivo ho postaví před otázku, buď přestup ihned, nebo nová smlouva, nebo rok tribuna.

--

No a ke Gomezovi, teď se vyrojila spekulace, že kluby jsou mnohem blíže dohodě a že již B****n svolil aby Gomez podstoupil zdravotní prohlídku. (Některé spekulace jdou ještě dál a tvrdí, že tu prohlídku již podstoupil minulý čtvrtek).

110

Taky jsem četl o Gomézovi, že přestupní částka se zastavila někde mezi 16-20 mega a teď se řeší bonusy. B****n požaduje bonusy za odehraná utkání a za bonusy z Evropské ligy, Viola zase navrhuje bonusy za vstřelené góly a bonusy za případnou Ligu Mistrů. Z toho lze odvodit, že B****n chce méně peněz za bonusy, ale zase s větší jistotou, že něco dostane. Doufám, že se nějak dohodnou smile

111

Aktuálně volný Ujfaluši! Což by bylo fajn, mít ho třeba na rok zase v týmu jako Toniho, ale asi to není ani trochu reálné, vzhledem k jeho věku.

Valera chce Barcelona. Údajně. Museli by asi hodně zaplatit, ale odolá případnýmu vábení? Je to RM od narození, tak snad.

112

No teď se zbavit těch drahejch lofasů + za dobrý prachy prodat Jovetiče....už to vidím jak ta dvojka Rossi - Gómez rozstřílí Juvehnus

113

tak Goméz se povedl, to mi udělalo radost. Jen doufám, že když o Valera má zájem Barcelona skončí jen u zájmu a ne u přestupu.

114

Museli by vysazet hodne zlataku, aby jsme ho nechali jit. Navic predpokladam, ze Borja Valero bude radeji za hvezdu u nas, nez aby vysedaval na lavicce v Barce.

Spekuluje se o zajmu o obrance Musacchia z Villarrealu, naopak ma uz byt na svete velka nabidka za Jovetice, konkretne od Manchesteru City.

115

Jovetic at uz klidne vypadne....o Musacchiovi sem cetl. Nikdy sem ho hrat nevidel ale na FMku plati za jednoho z nenadanejsich beku...a FM se moc casto nemyli biggrin

116

Jeho prichod by urcite zpevnil obranu, pokud by to teda neznamenalo Savicuv odchod, silne se ted spekuluje o Zenitu.

Na odchodu je nekolik mladasu, v Serii A Seculin na hostovani do Chieva, Piccini na hostovani do Livorna. V Serii B pak Babacar do Modeny a Ashong do Spezie. Seferovic by mohl jit na prestup do San Sebastianu, hovori se o 2-3 milionech eur.

Resi se take prestup De Silvestriho, Sampdoria se snazi to usomrovat na milion eur. O El-Hamdaouiho ma mit zajem Twente. A Oliveru chtej poslat strasit deti v polepsovne, protoze co se tyka fotbalu, tak nezajima nikoho.

117

Ale celkem čumím, jak ted skoro každý chce reprezentovat fialové barvy i za možná horší nabídku, např. Goméz, Iličič

118

Seferovic jde do San Sebastianu za tri mega, dnes by mel podstoupit prohlidku a jiz brzy to bude oficialni.

Mozna dojde ke zlomu v kauze Ljajic, dle nekterych spekulaci by mohl u nas prodlouzit. Otazka je, co by to znamenalo pro pripadny prichod Ilicice.

119

A co ten golman? to bude jednička fakt Neto?

120

Je to dost mozne. Myslim, ze brankar prijde jen pokud se naskytne neco neodolatelneho typu Gomez.