41

Re: Přestupy léto 2013

Tak prej mame Marcose Alonsa z Boltonu...znate h onekdo?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

42

Popravdě moc ne, ale v rámci druhé anglické je hodnocený snad jako jeden z vůbec nejlepších hráčů a jako záskok za Pasquala se hodí. Asi netřeba debatovat o tom, jak Llama vlastně přišel ke svému jménu. Je to podle mě docela ofenzivní bek - viz. jeho kadence - a mohl by podpořit ofenzívu v boji proti outsiderům, které nám poslední léta občas dost nevyjdou. Uvidíme. Je zdarma, tak se určitě zhodnotí, věk na to má.

Mimochodem - dnes jsem zaznamenal něco o Scottu Parkerovi jako náhradě za Pizarra. Je to reálné, aby přišel z Tottenhamu, byť tam tolik zase nehraje? Četl jsem o ceně sedm milionů eur, což je za hráče jeho věku podle mě docela hodně.

43

Parker v tottenhamu hraje ne? myslim si že ten je nerealnej...kdyz uz tak skonci nekde v anglii. A rozhodne to neni dispecer jako Pizarro

44

No v sučasný době i hraje, na jaře nastupoval, na podzim kvůli zranění ne. Ale myslím, že se ho budou chtít zbavit, je poslední možnost a odpovídající mladší náhradu v sestavě mají. Pravda, je to spíš bojovník a ne rozehrávač, ale do sestavy by se hodil. Jen je tu problém s aklimatizací, nejspíš i penězma a je to řešení na dva roky maximálně. Víc by se mi líbil ten Clasie, snad je jeho prodloužení smlouvy jen trik jak vytřískat víc peněz - něco jako my, M€lo a Juve.

U Jovetiče jsem zase naposled četl, že Arsenal se chystá zaplatit 25 milionů liber a musím říct - okamžitě střelit, jen co skutečně ta nabídka přiletí. A pořídit si zase nějakého mladíčka z Partizanu, proč taky ne... zatím se kluci hodí a předražený, vzhledem k tomu, co v nich je, nejsou. Umíme to s nima, jako Teplice... biggrin

Je ale problém, že spekulací na téma Jovetič je 100 denně, měl by jít i do Chelsea nebo Manchesteru City a teoreticky může být reálná Borussia, kde bude třeba posílit po očekávaným exodu hráčů. Každopádně bych ho radši viděl v Anglii, v dresu Juve bych ho rád neměl - a reakce ostatních fanoušků se dá taky očekávat, už by se ve Florencii nemohl ukázat bez ochranky.

45

Prej chceme Mulumbua, znáte ho někdo? No a Cerciho přestup do Milána se zdá být reálnější dle posledních zpráv, Janov jim nemůže konkurovat, pokud se už rozhodli. Je třeba je zkásnout, případně chtít aspoň dorostence. :-)

46

Dnes, ci v nejblizsich dnech by meli byt oficialne oznameni Munua a Joaquin. Z Malagy se pry zajimame i o zaloznika Iturru.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

47

Sili spekulace o moznem prichodu Gomeze. Ja tomu porad nejak moc neverim, hlavne ekonomicky se to zda nerealne... ale nechme se prekvapit.

Pak je tu par zajimavych prohlaseni k pripadum Jovetic a Pizarro.

Jovetic neni na prodej (ve smyslu, ze se ho nechceme zbavit), hraci bylo slibeno, ze muze odejit, ale samozrejme jen za urcitich podminek. A ty podminky jsou 30 milionu eur, ani 29.9 milionu by nestacilo. Pry i sam Joveticuv agent Ramadani uznal, ze nabidky Juve jsou na hranici vysmechu.

K Pizarrovi se Pradè vyjadril tak, ze pocka az se hrac vrati z Chile a bude to s nim resit s tim, ze ma u nas kontrakt jeste na rok, takze kdokoliv jej bude chtit, tak jej bude muset vykoupit.

48

Upřímně, moc nevěřím, že někdo budě ochotnej za Pizzara platit...samozřejmě záleží na ceně, kterou budeme chtít; ale podle mě za něj nikdo rozumny penize chtit platit nebude...možná někdo typu Machačkaly biggrin Ale za mně ať jde; po Římě ho nikdo nechtěl a teď mu najednou nejsme dost dobrý....

S Jovem to chce podle mě vydržet; on za něj někdo ty peníze dá...ale nemyslím si, že to bude Juvehnus; pokud se jim povede ten Hiquaín...

No a Goméz...nemám moc představu, kolik by chtěl plat; ale typově by se mi líbil moc! Ale mám dojem, že finančně bude nereálnej; někdo z top-týmů, co hrajou pravidelně CL; nás podle mě přeplatí....

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

49

Na jak dlouho má Jove smlouvu?

Aby to s ním nedopadlo jako s Montomámou

50

Jovetic ma smlouvu do roku 2016.

51

tak to je cajk

52

Pizarrovi je už trochu moc let, souhlasím že je za peníze skoro neprodejný, max. milion nebo výměna za dorostence apod. Asi bych ho ale pustil, pokud se rozhodl jít do Manchesteru City za snem jménem Pellegrini (nebo za balíkem do Zenitu, o čemž se nedávno psalo a tam je to takový trochu pyrenejský, mohlo by se mu konečně někde líbit) a nebaví se ani se spoluhráči nebo Montellou, tak by měl jít, protože by setrvání bylo jen na škodu. Bohužel, nemyslel jsem si, že bude takové trucovité dítě, ale má asi i hada agenta. Náhrada/posila do záložní řady? Nevím kdo by mohl být nejvhodnější, ale četl jsem kromě Clasieho i o Strootmanovi a snad chceme i dalšího Chilana z Málagy, ne? A hrozně se těším, jestli fakt přijde Joaquín. :-)

Tak jestli o Jovetiče opravdu stojí Arsenal nebo Chelsea, ty to za něj dají a kdyby i Dortmund, ten má teď taky trochu více financí. Třicítka by mohla být reálná, určitě lepší jak náhrady v podobě Matriho nebo Džakerýnyho br.

Gomez by byl super, ale nechci vidět ty peníze. :-) Teda už jen ty, kolik by stál. Nebudeme se přece přetahovat s megalomany z Neapole, to by bylo další Cecchi Gori. Musíme se chovat rozumněji a podle svých možností, krůček po krůčku a hlavně pravidelně poháry, žádné superhvězdy za čtyřicet mega s platem pět mega za rok. Jakkoliv kvalitní. Už Jove bere moc, 2,5 je dlouhodobě při jeho výkonech na jaře pálka.

I když toho kanonýra potřebujeme a pokud možno evropský třídy. Desítku či patnáctku bych za něj asi v případě prodeje Joveho dal, ale koho vybrat?

53

Co s Vargasem? Janov prej ho už nechce a vrací nám ho biggrin Dá mu Montella šanci? biggrin biggrin biggrin

54

No, to je ožehavá otázka. Snad by jí vyřešilo katarské slunce nebo blázni z Monaka, ale v to se mi nechce moc doufat. Asi bude prostě ten rok smrdět v kádru, navíc tu smlouvu nemá nejhorší, tak bude víceméně neprodejnej. Škoda. A nevím, jak by se nám hodil, to by chtělo možná dočasnou pomoc a lá Šimák-Sparta a tam si nejsem jistej, jak by to působilo na současnej kádr. Svá nejlepší léta doslova prochlastal, a to s menší pompou než Honza Berger. frown

55

Já bych ho uplne nezatracoval....on to v sobě má, v ofensivě umí bejt fantastickej; škoda toho co má v hlavě...ale pokud by ho Montella zvládl ukočírovat a udržet v rychtiku; aby nebyly problémy, když by pár zápasů nehrál; tak si myslím, že by mohl bejt ještě užitečnej....ale samozřejmě pokud by ho někdo chtěl, pryč s ním a hned! Asi by mě ani nepřekvapilo, kdyby mu vedení radši ukončilo smlouvu a vyplatilo ho; když by ho nikdo nechtěl smile))

56

Verim, ze se ho nejak podari udat, i kdyz nejspis jedine zadarmo. Ale i tak by tam byla alespon uspora na platu, milion cisteho, tj pro klub dva miliony. A obdobna situace je Felipe.

Nasel jsem na netu pekny seznam, nekdo si dal praci a sepsal 120 jmen, ktere s nami byly ke dnesnimu dni pro letni mercato spojovane:

1 Agazzi 2 Alonso 3 Arnautovic 4 Aubameyang 5 Azpilicueta 6 Banega 7 Barrada Abdelaziz 8 Barrientos 9 Benteke 10 Berbatov 11 Bergessio 12 Bertolacci 13 Bianchi 14 Biglia 15 Bonaventura 16 Borini 17 Brozovic 18 Buffarini 19 Caballero 20 Calello 21 Caprari 22 Castillo Jairo 23 Cesar 24 Cigarini 25 Clasie 26 Contento 27 Costa Diego 28 Costa Tino 29 Crescenzi 30 Cvitanich 31 D’Ambrosio 32 Dabro 33 De Michelis 34 Denis 35 Dessena 36 Diakite 37 Diamanti 38 Dybala 39 Dzeko 40 El Kaddouri 41 Feghouli 42 Ferreeyra 43 Fisher 44 Giovinco 45 Gomaa 46 Gomez Mario 47 Gomez Pablo 48 Granero 49 Griezmann 50 Hajrovic 51 Hansen 52 Hernandez 53 Hetemeaj 54 Hisaj 55 Iakovenko 56 Ilicic 57 Immobile 58 Isla 59 J.Perez 60 Jadeyaoui Al Alharbi 61 Joaquin 62 Julio Cesar 63 Kiessling 64 Krsticic 65 Leto 66 Lisandro Lopez 67 Lodi 68 Maltese 69 Marrone 70 Matri 71 Mbokani 72 Mendez Sebastian 73 Mereiles 74 Mitrovic 75 Mulumbu 76 Munua 77 Muriel 78 Nainggolan 79 Negredo 80 Obiang 81 Ogbonna 82 Osvaldo 83 Pantilimon 84 Papastathopoulos 85 Parker Scott 86 Paulinho 87 Perez 88 Perin 89 Piatti Pablo 90 Pina Tomas 91 Quagliarella 92 Quintero 93 Rafael 94 Ramirez 95 Rebica 96 Regini 97 Remy 98 Rodriguez 99 Rubin 100 Ruffier 101 Samaras 102 Sanchez 103 Soldado 104 Sorensen 105 Sorrentino 106 Stekelenburg 107 Stocker 108 Strootman 109 Thereau 110 Tonev 111 Torres 112 Van Wolfskwinkel 113 Varela 114 Volland 115 Yarmolenko 116 Yilmaz 117 Zapata Duvan 118 Zaza 119 Zuber 120 Zuniga

57

Jak se nam to pekne rozbehlo s Iakovenkem a Alonsem, tak se to ted zatrhlo. Po Munuovi je v poslednich dnech ticho po pesine a i v jednani o Joaquinovi hlasi nejake potize, tak uvidime.

Spekulace o Mariu Gomezovi stale sili, ja tomu porad neverim, ale na druhou stranu snad by si to takhle nehorazne a hlavne v kuse nevymejsleli wallbang

Situace se hroti okolo Jovetice, bohuzel krome neho je zapotrebi vyresit i Ljajice a Seferovice, kteri pokud nepodepsiou prodlouzeni smlouvy, tak musi byt prodani.

58

No ten Gomez, to by byl gol, to bych čuměl!

Ljajic snad podepise ne? Byl by debil, kdyby chtěl jít pryč, ale u něho je asi možný taky ledacos...

59

On je tam pruser, ze Ljajic, Seferovic a Jovetic maji stejneho agenta. A ten vicemene muze Fiorentinu vydirat ve stylu, kdyz vy neudelate A, ja neudelam B. Od Ljajice by to byla hloupost a hlavne nevdek, vzhledem k tomu, ze jsme s nim pred rokem nevyrazili dvere. Porad se kasa, jakej je chlap, tak at to ted prokaze.

60

Ajo ajo...no tak snad se Adem ukáže! Přece jenom, nevim kde jinde by mu dali tolik prostoru (a trpělivosti); jako mu můžem dát my...

61

Hlavně se hraje styl kterej Ademovi evidentně svědčí....Gomez hans  hans hans  hans Mocinky chci...Toni by ho mohl zkusit přemluvit biggrin

62

Joaquín oficální! 002

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

63

Poslední dvě mercata mě u nás fakt baví! Konečně se řeší zajímavá jména ale hlavně konečně z nich někdo nakonec dorazí...pamatuju si když se řešili hráči jako Banega, Cassano, Panucci, Juan, zkrátka pojmy který už ve fotbale něco znamenaly. A nakonec přišel Felipe, Olivera a jiný parodie...
Jen to neposrat a dotáhnout hroťáka fakt nějaký extratřídy jako je třeba ten Goméz. V tu chvíli sme na úrovni např. Neapole a věřil bych i tomu že při dobré konstelaci hvězd, velkýho štěstí a vyhrání pár zápasů který nám tenhle rok utekly, tak můžem zahrát i o to scudetto

64

Souhlas. Prodloužit Ljajiče, koupit kvalitního útočníka a vyřešit situaci s Pizarrem a golmanem a můžem myslet na velký věci :-)

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

65

Mario Gomez se zda byt stale blize, hovori se, ze uz je Fiorentina v podstate domluvena s hracem na petilete smlouve, s Bayernem na prestupni castce okolo 18 mega. Ceka se jen na prodej Jovetice.

Ja tomu porad tak nejak nemohu/nechci verit, nejspis abych predesel pripadnemu zklamani v pripade, ze by se to nedotahlo neutral

66

No to by byla pecka,kdyby přestoupil a to nejenom tím, že by nejspíš zvedl naši hru, ale že Fiorentina by se dostala více do povědomí diváků.

67

me se to taky furt nezdá...on musí chtít mraky peněz ne? a to je joveho odchod tak aktuální, myslím, bude tak rychle hotovej? já mám dojem, že se to trošku potáhne...jinak každopádně, Gomez by byl bomba.

68

Rumory o platu jsou dost různorodé, od 3,5 do 5,5 milionů eur na sezonu. Osobně mi přijde pravděpodobnější ta nižší částka s hodně tučnými bonusy. Montella řekl, že chce aby byl Jovetič pryč do letní přípravy, což už jsou necelé čtyři týdny…Zároveň Gomez chce mít údajně jasno co nejdřív. Osobně se mi nechce věřit, že by příchod Gomeze byl přímo navázán na prachy z Jovetiče, takhle se byznys podle mě nedělá. Uvidíme, byla by to bomba :-)

69

Pánové schovejte protézy vašich babiček. Brzy by nám měl podepsat Ambrosini z AC rolleyes_ani

70

Do ctvrtka je potreba vyresit otazku Cerci. Spekuluje se, ze ho vykoupime zpet, abysme ho pak poslali bud do Neapole, nebo do Milana. Ale zaroven dohoda s Turinem ne a ne k ni dospet, prinejhorsim se rozhodne v patek skrze aukci na slepo.

71

O Ambrosinimu jsem se dočetl ve více zdrojích, možná je to náhrada za Pizarra + může nastupovat i jako obránce.

72

Jen by mě zajímalo, jak ho přijímají fanoušci? Určitě to není totéž co Pizarro, ale hráč s jeho zkušenostmi se může hodit. Je to roční kontrakt, tak se zdá, že v podstatě pokračuje lajna Pancaro - Vieri...

73

Možná na místo Migliaccia jako čistě defensivní záložník, jiný využití pro Ambra mě moc nenapadá; podle mě on není moc rozehrávač biggrin Možná kvůli zkušenostem; nevím, taky ho moc nechápu depressed

A o Cerciho je celkem zájem ne? Někde jsem zaznamenal i něco o Milánu; mohlo by se vyplatit vykoupit ho za rozumně a hned střelit smile

74

No to je taky fakt. Rozehrávat vůbec neumí, to ukázal už na Euru 2008 a pochybuju, že se to od té doby naučil. Spíš bych uvítal Inzaghiho - i v současný době - jako vraha na posledních deset minut do nerozhodného utkání. Jak to vypadá s dalšími posilami? A co Jove, kdy se konečně zbavíme? :-)

Cerciho ve Florencii nechci, je to hajzl. :-) Tak ať jde, kam libo. Teď se v reprezentaci zrovna moc nepředvedl, ale zájem o něj je, slyšel jsem o deseti milionech, co nabízí Neapol/AC...takže jestli vyhrajeme aukci naslepo, okamžitě přeprodat. Jako ty džusy, které nakoupili aktuální majitelé Sparty za pět korun a prodávali za několikanásobně víc, když přijel do Československa papež. shades

75

Myslim, ze to bude presne tak, Ambrosini bude zkusenejsi Migliaccio - i co se tyka poctu odehranych utakni/minut, rocni kontrakt je ok. Moc nadseni to nevzbudi, ale to ani Pizarro pred rokem. Navic Macia a Pradè maji v tuto chvili absolutni duveru fans.

Cerci bude urcite nejak vyresen, at uz pred obalkama, nebo po. Neco z nej kapne a to se obratem pouzije na nejakou posilu.

A uz je oficialni nahradni brankar Munua!

76

No konečně je vyřešen ten darebák Cerci! Čtyři miliony za jeho polovinu vlastně dělají 6,5 mega za jeho celkový transfer do Turína, pokud se nepletu. Tolik nám zhruba nabízeli Citizens, takže se na něm vydělalo a ještě talentovaný Bakič k tomu (jestli se vyhrabe ze zranění, může se za rok dva hodit).

Ve spoluvlastnictví je ale ještě Tomovič, hodně by mě mrzelo, kdyby odešel...Janov za něj chce moc peněz. Taky jsem zaregistroval, že Saviče chtějí na Ukrajině, je reálnej jeho transfer? Mrzelo by mě, kdyby se skvěle fungující jugokolonie kompletně rozpadla. frown

77

O Tomovicovi budeme vedet vice po 11 hodine, snad Janov nebude delat fory, dohoda o jeho odprodeji k nam pry jiz byla na posledni chvili hotova, ale nestihli to vcera do 19.00 dat vedet ligovemu vedeni.

S tim Savicem jsem tez neco zahledl, myslim, ze by to musela byt neodmitnutelna nabidka, abysme ho nechali jit. Navic kdo vi, zdali by se mu do Dynama chtelo?

78

Tomovic je dulezitej; a co je zac ten Bakic? Mladej talent; dopředu/dozadu?

79

Pokud můžu soudit z toho nic, co v Itálii odehrál a z FMka, tak je to ofenzivní středový hráč do zálohy. Asi by bylo lepší ho někde nechat hostovat, třeba v Pescaře nebo Bari, aby se kluk rozehrál a pak uvidíme, co z něj bude. Tomovič ... skvělá zpráva, nemusíme teď tolik řešit obránce. smile

80

http://football-italia.net/35590/ilicic … ance-agent Mimochodem, tenhle kluk se do nás nějak zamiloval...