1

Téma: Přestupy léto 2013

Brzy na spekulace? Nikdy!

Prozatim toho moc neni, nejcasteji se v poslednich dnech zminuje jmeno holandskeho zaloznika: Jordi Clasie z Feyenoordu.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Přestupy léto 2013

Tak to mi vůbec nic neříká biggrin

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

3

Dalsi jmeno, o kterm se hovori, je ukrajinske kridlo Yakovenko z Anderlechtu. V lete mu konci smlouva, tak by prisel zadarmo, dle nekterych zdroju je jiz vse dohodnuto.

4

Tak letos zda se Pradè bude mit dost prescasu, dost se mluvi o tom, ze Jakovenko a Clasie jsou uz vycemene vyrizeny + brzy by mel bejt poresenej i Thereau.

5

Už jsem asi hodně mimo, ale ani jedno mi vůbec nic neříká...je někdo z nich bomber typu Batistuty? biggrin biggrin

6

Haha, to by musel dorazit minimalne Falcao!

Jakovenko, leve kridlo do 4-3-3, prichazi zadarmo, tak dost mozna to je sazka do loterie, kde neni moc co ztratit
Clasie, mladej stredni zaloznik z Holandska, playmaker
Thereau, jeho vyznam pro tuhle Fiorentinu je nejhure desifrovatelnej, nejspis jako podhrot v 3-5-2, ve 4-3-3 si ho moc predstavit neumim

7

Nove jmeno na obzoru, argentinsky utocnik Sebastian Leto. V tuto chvili je bez kontraktu, doposud pusobil v Panathinaikosu.

8

Pomalu, ale jiste zacnou spekulace a prestupy. Hlavne spekulace. Mrkneme se, jak je na tom nas kadr, snad jsem nikoho neopomel smile

Brankari:

Viviano
-  hostuje z Palerma, opce 7,5 mega, za techto podminek jeho vykoupeni moc realne nevidim
Neto
- kdyz dostal sanci, tak to vypadalo ze ji chytne za pacesy, ale nechytl, potrebuje hrat, takze ocekavam odchod
Lupatelli
- jedinej brankar, ktereho v pristi sezone budeme mit na 100%, coby trojka, ktera vsak doufejme na hriste nebude muset
posily
- zatim moc jmen ve vzduchu nekrouzi, co si tak z hlavy vybavim tak Ospina z Nice a Diego Alves z Valencie

Obranci

Gonzalo
- zustane, odchod snad jen v pripade neuveritelne nabidky
Savic
- zustane
Compper
- zajimavej hrac, v tech zapasech co nastoupil na sebe dobre upozornil, ocekavam vetsi vytizeni
Hegazy
- je zpet po zraneni, byla by tu moznost hostovani, ale neco mi rika, ze mu Montella dost veri a necha si ho
Tomovic
- spoluvlstnictvi s Janovem, Janov ale musi po uspesne zachrane vykoupit miliony hostujicich hracu (mj. Cassaniho), takze jim kazdej milion prijde vhod a pro nas je Nenad ok nahradnik, at uz na stred, nebo doprava
Roncaglia
- tady to vypada na odchod, hlavne pokud bychom se meli soustredit na 4-3-3, neni to uplne stredni obrance, ale ani pravej bek, navic se spekuluje o zajimavych nabidkach z Ruska
Pasqual
- zustane a snad bude pokracovat v tech vykonech z letosni sezony
Camporese
- rok v *nekde*, porad s necim marodil, asi hostovacka
posily
- na leveho beka by mel prijit Marcos Alonso z Boltonu, i kdyz to zatim neni oficialni, ale zda se ze je to na dobre ceste, uprosted to je dobre pokryte, priorita bude pravej bek, z hostovani by se mohl vratit Piccini, i kdyz asi by mu spis prospelo hostovani, co se posil tyka, tak zatim jedine vaznejsi jmeno o kterem se hovorilo je Azpilicueta, netusim, do jake miry to je realne, at uz ekonomicky, tak co se hracova zajmu tyka

Zaloha

Mati Fernandez
- zpocatku ho trapila zraneni, v tom malo co odehral ale vylozene nezklamal, doufam a verim, ze zustane a dostane dalsi sanci, v Evrope by mohl byt platnej
Llama
- nastesti moc nehral, jak mu skonci hostovani, tak mu zamavame
Migliaccio
- vodonos, taktez na hostovani, dovedu si predstavit, ze ho vykoupime, zvlast pokud by se M€lo jednat o pouhy milion eur
Aquilani
- zustane
Pizarro
- zustane
Romulo
- jedno z nejvetsich prekvapeni, nikdy nebude kandidat na zlatej mic, ale to svoje si odehral, obdobne jako Migliaccio, v kadru klidne muze zustat coby 6. ci 7. zaloznik, co navic v pripade potreby muze hrat beka ci kridlo
Sissoko
- mohla to byt zajimava posila, ale pochybuju, ze ho vykoupime
Borja Valero
- zustane, teda doufam, ze odola pripadnemu vabeni zvucnych celku
Vecino a Wolski
- oba dva budou muset pres leto makat, urcite jejich sance prijde
posily
- v zaloze je to celkem dobre pokryte, spekulovalo se o Granerovi z Q.P.R., coby Pizarruv nahradnik ma/mel prijit Clasie z Feyenordu, ale ted se to tvari tak padesat na padesat, navraty z hostovacek moc necekam, jedina jmena co by mohla prijit do uvahy jsou Salifu, Agyei a Romizi

Utok a kridla

Cuadrado
- zustane, otazka je, jak se to vyresi, v hostovani je opce na vykoupeni poloviny, lepsi by bylo mit ho celeho, posledni spekulace hovori o prestupu za 9 mega + Lazzariho, kez by
El Hamdaoui
- nejspis bude odejit, ale podle me by nebyla chyba mu dat jeste jednu sanci, na Serii A ma, potiz je spis v tom, ze nedokazal spolupracovat s tymem (ale to Jovetic casto taktez)
Jovetic
- odchod, zbyva doresit jen za kolik a kam
Larrondo
- podle me dal presne o dve branky vic, nez by hrac jeho kalibru mel v Serii A dosahnout, o te trefe proti Atalante bude vypravet pravnoucatum, museli bysme vyuzit opce v hostovani, ale u nas jeho budoucnost nevidim
Ljajić
- na zaklade formy z poslednich par mesicu by mel zustat a byt klicovym hracem, nejdriv ale musi prodlouzit kontrakt, kterej mu za rok vyprsi, snad tam nedojde k zadnym ptakovinam
Rossi
- uzdravenej a snad opora
Toni
- dle toho jak pusobil na te tiskovce ocekavam, ze odejde, rad by zustal, ale jeho role by byla mnohem mensi nez letos, coz on nechce
posily
- mel by prijit z Anderlechtu Jakovenko, pouzitelnej hlavne na levem kridle, ale jak moc dobrej to netusim, do utoku pak Thereau z Chieva, coz muze byt dost zajimava posila, dal se spekuluje o velkych jmenech na hrot, hlavne Aubameynag, Negredo, Soldado a par dalsich, mohl by se vratit Cerci, Montella a Prade mu v nedavnych rozhovorech otevreli dvere, tomu bych ale moc naklonenej nebyl..., dalsi hraci z hostovacek by mohli byt Acosty na kridlo ci Seferovic, co se neuveritelne rozstrilel v Novare

9

Ten Joveticuv odchod je jistej jo?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

10

Myslím, že na 99% ano. A popravdě, pokud by měl hrát tak, jako v posledním půlroce, tak budu celkem rád, že odejde.

11

Asi to všem prospěje...ale pryč, ne nikomu v Itálii...

co golman? to je přece jen základ týmu...Neto k tomu nebude? Já bych se mu možná nebál svěřit roli jedničky...

12

To já bych se teda hodně bál. Neto půjde určitě pryč. Mluví se o tom, že by se nám mohlo podařit prodloužit hostování Viviana případně ho získat do spoluvlastnictví. Montella chce dva vyrovnané brankáře, takže uvidíme kdo ještě přijde. Mluví se o Agazzim z Cagliari…

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

13

Neto podle mě taky musí pryč. Odchytal dva tři dobré zápasy, pak zase lamil a teď se vzteká, že není jednička. Brankářskou má asi jen postavu. Viviano, u něj si taky nejsem zcela jistej, ale když nebude jiná možnost a budeme mít kvalitní dvojku, tak se o něm dá uvažovat. Asi by bylo nejlepší přivést Pantilimona z Citizens, kdyby dostal šanci, možná by prorazil podobně jako Savič.

14

Tak jo, tak jo...on chce vlastně bejt jednička, to jsem opomněl, tak to adios...škoda, byl tenkrát drahej jestli se nepletu biggrin

15

Idealni by bylo, kdyby se nam Neta podarila upichnout nekomu na hostovani, Bologna, Cagliari ci tak. Ale popravde, ja byt klub z nizsiho stredu tabulky, tak bych si takoveho brankare aby mi delal jednicku nevzal, ani kdyby mi platili.

16

Zase tak drahej snad ne...stál tuším polovinu výkupní klauzule Viviana. Kdyby se střelil do Brazílie za jeden či dva miliony, tak by to šlo. Bohužel se jako náhradník nesvědčil Lupatelli, když inkasoval. biggrin O kom se vlastně do té brány mluví? Do začátku letní přípravy by měl bejt vybranej ten, kdo bude jednička i případnej náhradník. A dobře, asi by to měl být Ital se zkušenostmi. Jenže koho přitáhnout? Vaclík ze Sparty by byl super, dle formy a kvality, jenže tu bude asi spoustu ale.

17

Do začátku letní přípravy? Jakože je Montella ještě ani neuvidí a už bude rozhodnutej? biggrin Mluví se o Vivianovi, Sorrentinovi, Agazzim, Ruffierovi a Pantilimonovi. Zřejmě pro pobavení se občas vynoří i jméno Julio Cesar, který sestoupil s QPR.

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

18

Takhle přesně ne. smile Jen že by se jméno brankáře-posily nemělo řešit koncem srpna. Ten Sorrentino by docela šel, zkušenej a nebude asi ani moc stát. Pantilimona bych ale viděl radši, bude se chtít prosadit a dá do toho všechno. smile

19

No a chce nám odejít Pizarro, škoda..v Evropě by se hodil, na zápasy proti některým typu Glasgow Rangers budou jeho přihrávky chybět. Pokud ho ale nahradí Clasie, nebudu si až tolik zoufat.

20

Clasie prodloužil ve Feyenordu, což jeho příchod dost komplikuje.

21

S brankarema to bude zajimave, Viviano neni zazrak, ale neni ani nejhorsi. Potiz je jen v tom, ze Palermo se cuka a pod domluvenych 7.5 milionu nechce jit.

Moznosti jsou italsky brankar: Agazzi, Consigli, atd., coz ale nejsou zrovna brankari 5x lepsi nez Viviano a levny by take nebyli, pripadne starsi Sorrentino, ten by byl vetsi jistota, a verim ze i levnejsi + ma evropske zkusenoti, potiz je, ze patri Palermu a to asi nebude zrovna dvakrat nadsene jednat o jeho prestupu, pokud jim tam nechame smrdet Viviana.

No a nebo zahranici: Ruffier, Pantilimon, Ospina, Diego Alves. Asi by tam byla vetsi cena, jak moc jsou dobri netusim, museli by si zvykat na italsky fotbal.

Nebudou to mit Pradè a Macia vubec jednoduche.

Do te zalohy uvidime, jak se to nakonec vyvrbi, treba se Pizarro uklidni. Prvnim jmenem co se okamzite objevilo byl Lodi, nedovedu si predstavit, zda a jak by to fungovalo, ale levnej by nebyl.

22

Prvni posila je oficialni, Iakovenko z Anderlechtu. A brzy, mozna uz dnes, by ho mel nasledovat levej bek Alonso z Boltonu.

23

Hezky pěkně, nová konkurence pro Manu Pasquala? smile Věřím kapitánovi, ještě sezonu si výkonnost udrží! smile

24

Asi to bude rezerva co bude schopná uhrát víc něž Llama, navíc je mladej, tak třeba časem poroste.

A žhavě to vypadá s Joaquinem, je to vůbec možné? Můj mokrej sen z různých fotbalových manažerů z doby před skoro deseti lety!!

25

No ale už to taky u něj není co to bejvalo...ale jako alternativa na křídlo místo Cuadrada dobrej

26

Tak prý máme zájem o útočníka se jménem Burak Yılmaz z Galatasaray. V této sezóně 24 gólů.

27

a tak podle italských médii, sice zájem Fiorentiny je, ale hráč k nám nechce jít.

28

Nevidím se mu, v Turecku má jisté místo a Turci nechtějí moc do ciziny. Prý by přišel na 15 mega? No, jestli se prodá Jovetič, tak prosím. Rád bych u nás ale viděl spíš někoho jako Cardozo...ještě zkušenější kladivo do vápna, jaxe říká.

29

Já už chci toho Joaquína! Při učení se na zkoušky není větší vzpruhy, než jeho potvrzené angažmá ve fialovém. Kdo by neměl rád takového veterána? smile No a když nám Juve tak cpe ty svoje hráče...kteří z nich jsou reální a kteří by se podle vás snad i chytili? Nejlepší by to bylo asi s Islou, ve 4-3-3 najde snad uplatnění.

30

Matri jako náhradník za Rossiho, ale bude chtít nehorázný prachy vzhledem ke svý průměrnosti. Já bych bral Marroneho. Quaq je neustále zraněnej, bude chtít mraky peněz a bude na lavičce. Juve vlastní jen půlku Isly a navíc kde by hrál? Na RB kvalitu nemá, na MR máme Aquilaniho a na AMR Cuadrada + nejspíš Joaquína.

31

Myslel jsem ho na beka. Je lepší než Cassani a ještě by se vidělo. smile Ale i jeho plat asi nebude nejsolidnější, Matri i Quag mají 1,5-2 mega ročně tuším...a nejsem si jistý, že by hráli někdy 100% základ, jak říkáš, zvláště ten první je průměrnej. Marrone možná, ale tam se mluví tuším o spoluvlastnictví...a on by se vykrucoval, je to Juvan tělem i duší. Jsou to spíš nabídky přeplacených duší, který odmítnou jít s platem dolů a budeme na tom asi fakt tratit. Jenže je fakt otázka, kam toho Jovetiče vlastně udat? Když ho, zdá se, pomalu nikdo nechce...

32

Mě se na těch případných výměnách nelíbí, že tim de facto pomůžeme Juve. Nejen že jim dáme slevu na přestupu, ale navíc přebereme jejich platy, takže ušetřej dvojnásob. A Matri a Quagliarella jsou hráči, který nás nevytrhnou, budou přeplacený a buhví s jakou motivací. Isla by nebyl úplně marnej, ale je přeplacenej a víc než náhradník by nebyl. Ten Marrone se prý zamlouvá Montellovi, ale nevim no, nejsem z něj extra nadšenej.

Teď je nové jméno na obzoru - dokonce oficiálně potvrzené -  brankář Munúa z Levante, předpokládám, že by přišel s tim, že bude dvojka, co se může poprat o post jedničky.

33

Výborně, zkušenost kdysi z Deportiva, kde chytal dobře, pokud si pamatuju. Pro Viviana nebo kohokoliv jiného solidní konkurence. V Levante si zachytal. smile Jako dvojka dobrej základ, ale chce to pořád něco víc...co takhle ten Pantilimon? smile

34

Priznam se ze toho Munùu neznam, po vetsinu kariery byl dvojka, teprve poslednich par sezon se vyhoupl na pozici jednicky. Brankari to maji ruzne, treba bude jeste dobrej, protoze dalsiho Lupatelliho uz nepotrebujeme.

Co se tyka dalsiho golmana tak nevim, ale spis bych v tuto chvili ocekaval nejakeho Taliana. At uz potvrzeni Viviana, nebo nekoho z kategorie Agazzi.

35

Já moc nevím co máte proti Matrimu...kdyby šel s prachama dolů tak dal tenhle i minulej rok dost důležitých branek. Já naopak z těch 4 hráčů co nám juve nabízí matriho chci a pak treba toho Giovinca nebo marroneho...Quagl je už na nic

36

Tak Munúa je už podepsaný. Snad bude lepší než Neto, jinak jeho přestup bych moc nechápal. Dále k nám by chtěl Iličič z Palerma, které by ho chtělo prodat za zhruba 15 milionů eur.

37

Iličiče beru, Iče za Iče, když odejde Jojo. Akorát patnáct za něj asi nevytřískají (to se píše, že by chtěli, ale když sestupují, zase na nás nemíří pistolí a nemůžou tolik diktovat), ale to je jen můj soukromý odhad. Deset plus třeba hostování nějakého hráče, z Palerma by jich teď mohlo pár odejít a budou potřebovat náhradu.

Munúa je možná náhrada za Neta, když ten zase chce mermomocí odejít. A pokud můžu soudit, zdají se mi být na cca stejné úrovni, Munúa je možná o maličko lepší.

No a k tomu Matrimu. Podle mě je to kopyto. Branky dával doslova z toho, že se k němu před prázdnou dostal míč, hrozně těží z černý práce Vučiniče, přihrávek Pirla a podobně. Sám nestojí za moc, bral by zbytečně moc peněz. Naposledy se předvedl v Cagliari, ale...to je už dlouho, v Juve měl ideální šanci naplno prorazit. Ono když máme Rossiho, tak není potřeba - spíš bych rád přivedl nějakýho skutečnýho goalissima, typově třeba tolikrát zmíněný Cardozo či ten Turek. Někdo, pro koho 15+ branek nebude takový problém při kvalitě naší rozehrávky a zálohy.

38

Matri mi přijde také hrozně overrated. Cardozo by byl super, je to můj miláček z FM, ale on i turek by stáli 20+ frown Příchod Iličiče bych moc nechápal, přecijen narozdíl od Jovetiče je to AMC, kterých máme již několik. Jedině, že by pan Ljajič nechtěl prodloužit…

Do toho útoku potřebujeme minimálně 2 hotové hráče. Jeden bude možná Thereau, ten druhý musí být o dost kvalitnější. Od Rossiho se dá očekávat kupa menších zraněních, jak to po takových návratech první sezonu bývá…

39

Věřím, že Macia zaloví ve Španělsku a najde něco podobného jako se povedl třeba Michu ve Swansea. Nikdo ho neznal a sází to tam jako pán. Navíc španělské kluby jsou finančně cugrunt.

40

Spekulaci je bezpocet, tak snad jen to nejdulezitejsi/nejzajimavejsi:

Pizarruv agent zopakoval, ze hleda hraci angazma v evropskem 5 hvezdickovem klubu a ze nejpozdeji 31. srpna bude pryc.

Vypada to, ze se jedna o Vivianovi, alepon to tedy naznacil president Palerma. K tomu jsou zde spekulace, ze chceme Ilicice a obratem nabizime cash + Seferovice. O hrace ma ale velky zajem i Leverkusen.

No a nakonec kapitalo Cerci: Fiorentina si ho ma cenit na 12 milionu, pokud ho chce Turin vykoupit, tak ma dat 6 mega. Jinak dojde na aukci naslepo a pokud ho ziskame, tak pry o nej maji mit zajem M***n a Janov.