81

Re: Výjezd na Fiorentinu

Asi takhle - ono se na to samozřejmě nemusí chvátat, třeba jízdenky na květen ještě SA nemá k dispozici, ale je třeba jednat hned, jak se objeví (jinak by to bylo jet autem apod.). Bylo by dobře, kdybysme jeli aspoň 3-4 a každej měl na starosti nějakou tuhle záležitost. smile Ubytování taky tolik nespěchá, je nutný ho ale předem rezervovat, lístky by vyřešil šéf, jsme přece ve fanklubu a tím pádem se seženou. shades

82

Tak to je perfektní; během dejme tomu měsíce bych na to teoreticky měl mít vyděláno; takže zatím jsem rozhodně in! shades

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

83

Listky nebudou problem shades

Napadlo me, co se hotelu tyka, nevim jestli je to zrovna pripad ubytovacich zarizeni ve Florencii, ale treba pres booking.com je casto moznost: zarezervovat s platbou po s tim, ze pripadne zruseni rezervace je az do 24/48 hodin pred zadanym datem zdarma. Takze teoreticky byste mohli neco objednat hned, abyste meli treba jistejsi nizsi cenu, s tim, ze se to da vzdycky zmenit ci zrusit dle potreby.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

84

To by bylo perfektní, kdyby to takhle šlo zařídit...zkusím se na to v nejbližších dnech podívat, jak to je konkrétně pro Florencii smile

85

Výborně, to jsem rád, že to aspoň někdo zvažuje. wink Jinak já neumím jazyky, což se všeobecně ví, tak zařídím asi SA. 003

86

Ted jeste aby se pochlapil nekdo dalsi! Mimomchodem, samozrejme plati ono predrazene a hnusne pivo pro kazdeho, kdo prijede biggrin

87

Beru! Já se musím naučit anglicky pořádně, tak se pokusím zjistit to ubytování biggrin

88

Pozor s tou angličtinou, recepční z florentské ubytovny dokáže i chorvatsky... dielaughing Ale jinak jo, angličtina tam stačí vlastně všude.

Mimochodem - kdo se přidá další na výpravu? tongue

89

Ja jsem slysel, ale z nepotvrzenych zdroju, ze Hansovi to zakazala jeho pani / slecna stara. Prej, "kdyz pojedes na fotbal, tak si pak pul roku budes hrat zolika i kanastu sam. Hlavne toho zolika." hans

Ale mohou to byt jen spekulace! eek_ani

90

Jsou to lzi a pomluvy bulvaru biggrin, na rovinu, nevim jak to bude s penezi, proto mi dejte termin do kdy potrebujete vedet jestli pojedu, takhle to bude asi nejlepsi reseni wink

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

91

Složíme se ti na lístek. wink A ten termín, ideálně...když vezmeme v potaz začátek května odjezd, tak nejméně měsíc předem to musí být určitě ošéfované - lístky nejsou problémem, přespání se taky dá v nejhorším pod širákem ve více lidech s propašovaným samopalem biggrin ...100% důležité je zajistit napevno dopravu. Bylo by dobře, kdyby ses rozhodl co nejdřív, ale dejme teda termín do půlky března? Co na to šéf? smile

92

Nechci vam nejak kazit plany, ale Sassuolo bude odlozene nekam do dubna (bude sranda, kdyz Viola postoupi hodne daleko v EL, pak se tezko bude hledat termin), finale poharu se hraje 3. kvetna.

93

Sakra. Tak že bysme nakonec dali to Udine v lize? Nevím...leda jet na to finále, ale sehnat lístky + doprava, to je skoro nemyslitelné. smile

94

Hele a co finale coppa italia?

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

95

No já nejsem absolutně proti. Jestli dá s náma výjezd šéf... smile

96

Pro listky udelam vse co bude v mych silach, verim, ze pres fanklub to pujde. Co se tyka me osoby, tak uvidime jak dopadne druhe semifinale, hrat proti Rimu, tak tam pujde bez legrace o zivot yuck

97

Tak uvidíme podle výsledku druhého semifinále. Radši bych to vzal bezpečně, nepotřebujeme se nechat vykuchat (nebo jen drobně pokuchat, i to je zlé), i když zápas by to byl každopádně atraktivní.

98

Tak tak, bezpečí hlavně, v rámci návštěvy Itálie neplánuju exkurzi do nemocnice! biggrin Ale jinak by to byla bomba! 001

99

Uvidíme, dílčí rozhodnutí dáme večer nebo zítra podle výsledku.  A myslím, že nefandit dneska zrovna AS pro nikoho nebude problém, že jo? 003

100

Neco malo info co se mi podarilo posbirat. Prvni nebezpeci je, pokud se dostaneme do semifinale Europa League (pripadne Neapol pokud postoupi dnes vecer), tak hrozi, ze finale nebude v sobotu 3. kvetna ale ve stredu 7. kvetna, coz by byl problem pro vcasne objednani dopravy a hotelu.

Druha vec, co se tyka listku, tak se budou prodavat ve vlnach. Nejprve majitele permanentek, pote lide co nemaji permanentku, ale maji kartu fanouska (takzvana tessera del tifoso) a nakonec pujdou listky do prodeje. Otazka je, kam v takovem pripade spada fanklub, dle me by mel mit prednost minimalne pred volnym prodejem, coz by M€lo stacit. Coz vyresim tak, ze jim proste napisu/zavolam a budeme vedet na cem jsme.

101

Tak první cíl splněn, hrát budem s Neapolí....mě je to asi fuk, vzhledem k tomu, že to bude moje premiéra na Fiorentině; tak klidně pojedu na duel s Frosinone nebo Sassuolem biggrin

102

Dohodneme. wink Tyhle smíchzápasy maj výhodu pravděpodobnosti golových hodů. Počkal bych ještě na EL, tam se pravděpodobně potkáme s Juventusem a jestli je dáme, může to být s termíny docela zajímavé. smile

103

Pro fanousky Fiorentiny ma byt na finale k dispozici 30.000 listku! A vse nasvedcuje tomu, ze to poradi bude jak jsem psal vyse. Permanentky -> tessera del tifoso -> volny prodej.

104

Pro info, vloni na finale Coppa Italia byly nasledujici ceny: 30€ za branku, 50€ do rohu, 120€ na tribunu.

105

B je správně, ať na to pěkně vidíme. smile Jinak jsem taky koukal na dopravu - do Říma to jede standardně sobota-středa a cesta by asi měla být přes noc, jiné spoje jsem u SA nenašel a po zkušenostech s nějakou soukromou společností, co dojela ne tak úplně na čas a skoro ani ne na den, bych to neriskhoval..., nástup kolem deváté večer a dojezd ve tři odp.. Tam je to cca 1300, plus zpáteční (jede pátek a pondělí - asi jedna odpoledne až 8-9 ráno druhý den) asi 800.

Jaký je případný ubytování na jednu noc v Římě zatím neznáme, ale řekněme 400-700, asi jako ve Florencii, dražší to nebude. Takže cena vychází cca předběžně tak, jak jsme kalkulovali.

Dají se už rezervovat lístky mj. i na duben, ale musíme nejprve zjistit datum konání finále.

106

Hans: Zvažoval bys to? smile

107

Abych vám přiblížil situaci, tak já jsem na tom asi tak, že mám drobnej problém s neproplacenejma fakturama...ale hned po jejich proplacení jsem na to finančně i časově připraven 002

108

Jo, krasy zivota OSVC frustrated teda pokud to nemyslis tak, ze ten problem s fakturama je v tom, je ze je neproplacis ty ostatnim. Ale v takovem pripade bys asi nemel nejmensi problem vyrazit na vyjezd shades

109

Já se asi musím omluvit a odhlásit :-( jednoduše nemám prachy; uz nám lidi dluží dohromady přes 40k a dokud toho nebudeme mít většinu zpátky, nemůžu si to bohužel dovolit...moc se všem omlouvám.....

110

To je v pohodě. smile Ale doufám, že na sjezd Strany fialových někdy v srpnu bys už přijet mohl. smile

111

To každopádně, to nebude tak finančně náročný....já bych to utáhl i teď, ale po těhle zkušenostech si teď musím nechat rezervu...ale už jsem se poučil a všechny klienty si dopředu důkladně proklepávám, takže už by se to snad nemělo opakovat, aspoň ne v takovýmhle měřítku biggrin