41

Re: Výjezd na Fiorentinu

Taky jsem pro jaro. smile Kolegové z minula sice už Florencii neplánují a pojedou spíš na fotbal do Němec, ale já jsem jiného názoru. 002

42

Jaro by se (zatím) líbilo i mě smile

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

43

Hans prislibil ucast na vyjezdu na Fiorentina - Inter hranem 16. unora! hans

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

44

Ale fakt to neni jisty....jak sem rikal...vyhovoval by mi pozdejsi termin....

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

45

Já bych třeba bral Lazio v březnu, to bych zverboval i jednoho známého.

46

Lazio zní celkem zajímavě. Opět by mohlo být na stadionu relativně plno, což znamená skvělou atmosféru, ale předně bych pak řešil - a to je důležité - naše členství ve fanklubu, resp. vyřízení pro tuto sezonu, aby pak šly sehnat lístky. smile

47

Tak na tohleto jsme měli jet... mad

48

Pokud se na nejakem zapase dohodnete a pribirate dalsi ucastniky, tak se hlasim, nebo prinejmensim posilam zadost..

49

Pánové, je čas začít se dohadovat na dalším výjezdu. V příštím roce, co vy na to? smile

Inter 16.2.
Lazio 2.3.
Milán 26.3.
AS 19.4.

Tohle jsou možné domácí zápasy, s předstihem by šlo snadno sehnat lístky. Měli bychom se začít co nejdříve dohadovat, co by se vám líbilo nejvíc? Jo a jel bych se Student Agency, Pat a Mat mě nebaví biggrin

50

datumově určitě nemůžu v březnu ani únoru, teoreticky odevzdávám diplomku biggrin ale AS v tom dubnu by se mi páčilo smile))

51

No a navíc počasově je to taky v pořádku, tak já bych byl pro - chci taky jednou ve Florencii být u toho, až AS dáme. 002

52

Koukejte to dohodnout! shades

53

Jo! A kdo se přidá další? smile

54

já budu ve Florencii v dubnu smile koho máme krom AS?

55

V dubnu jsou dva domaci zapasy, a dva -ne uplne daleke- zapasy venku:

32. kolo: Fiorentina - Udinese (6. dubna)
33. kolo: Verona - Fiorentina (13. dubna)
34. kolo: Fiorentina - R**a (19. dubna)
35. kolo: Bologna - Fiorentina (27. dubna)

Plus do toho je tu sance, pokud stale budeme ve hre, tak nejaka streda ci ctvrtek Coppa Italia a Europa League.

56

já tak trochu chtěl jet na Lazio, ale partu trhat nebudu smile pak u mě hodně závisí na termínech bakalářky a státnicích, tak uvidím, ale určitě bych zase jel.

57

No celkově jsem taky pro Lazio, když se vezme, že šéf bude mít čas spíš tehdy, na AS nebude ve Florencii, snad jsem nevyzradil nic tajného. A měli bychom na Lazio nějaký další lidi? Hans by měl jet povinně, kdo další? smile Bakalářku a státnice mám taky, ale to je červen a nic nehoří.

58

.

Naposledy upravil: Yorimar (5. 12. 2013 15:43:29)

59

Počkejte, dostaneme teď Liberec nebo Plzeň a uděláme výjezd v rámci rodného Československha. biggrin

60

Kez by sme dostali cechy

61

Ta šance neni malá, 2 ku 13!

62

Doufám v to! A asi spíš ten Liberec, v Plzni by mohl bejt problém s lístkama biggrin

63

Tak pokud by se dalo zajistit lístky do venkovního sektoru, tak pak by to bylo jedno, jestli Libe nebo Plzeň smile

64

Máš pravdu, a fanklub by to snad zajistil (i když na Slavii bylo docela plno, co pamatuju)...jenže i tak je výhodnější Liberec, protože bude chtít za vstupenky lidskou cenu, Paclíkův mafiánský teřich toto totiž už pobral tolik... frown

65

Urcite by s listky nebyl problem, tedy se zajistenim, trochu by mohl byt problem s dopravou, ale pokud ta situace nastane, tak to vyresime.

66

Tak co panove, jak to vidite s vyjezdem?

67

Nechci jet sám, pokud se někdo přidá, jsem určitě pro a ochoten dohodě. 002

68

Já bych určitě zase jel, jenže bohužel letos nejsem na tom dobře finančně. Ještě dám určitě vědět.

Naposledy upravil: Yorimar (17. 1. 2014 19:30:35)

69

To by byla škoda, vloni to bylo fajn. frown Docela by mě lákal ten J******s, v EL se s ním fakt asi nakonec potkáme...a to by byl zájezd jak řemen. smile

70

Pokud dokončím zkouškové, tak by mi snad taky nic bránit nemělo! Příští tři tejdny rozhodnou biggrin

71

No vidíš, tak držím(e) palce! A co ostatní? smile Potřebujeme i někoho, kdo umí anglicky. dielaughing

72

Chlapi, pochlapte se! shades Mimochodem dost zápasů teď přesunuli i na sobotu, takže by se to dalo přesunout i na výjezd typu: pondělí - neděle, což by pro pracující znamenalo jen jeden den dovolené.

73

Takže, vážení, rád bych Vás vyzval k výjezdu.

S šéfem jsme se shodli, že by to šlo na Udine (6. dubna) nebo Sassuolo (4. května). Rozlučka Di Nataleho nebo gólový koncert Maria Gomeze, alespoň papírově vzato.. AC Milán asi nevyjde, pro pracující - je to v polovině týdne, na zápas s AS zase nebude přítomen šéf, a to by byla pak škoda se nevidět. Pokud máte někdo jiný návrh na utkání, sem s ním - každopádně jsem pro spíš v dubnu a květnu, kvůli cestovním teplotám, brrr...

Dále: Student Agency jezdí asi třikrát týdně Brno - Florencie, vč. zpátečního lístku by to stálo cca 2500, žádní amatéři Pat a Mat, jak jste asi zaregistrovali z našeho posledního vyprávění, ale Student Agency, prověřená firma. smile  V sobotu tam a v pondělí zpět - nedělní nocleh se dá zajistit v hostelu poblíž nádraží nebo tam, kde jsme byli posledně - obojí dobré hodnocení a celkem pohodlné zázemí, počítejme v tomto ohledu s cenou 600-800 Kč.

Cena lístku na Sassuolo nebude vysoká, počítejme asi se 300 CZK, na Udine by to bylo tak o stovku nebo dvě víc, nevím přesně.

Celkově by takový výlet mohl vyjít na 3,5 až 4 tisíce, plus nějaké výdaje za stravu (markety ve Florencii jsou pořád levnější než naše a dobré jídlo ve městě může být i za pět eur, kola je tak po dvou eurech). Suvenýry jsou na každém dle uvážení. smile

Kdo by se chtěl přidat?

74

Dám vědět do konce týdne

75

Já se vyjádřím příští týden, možná mě bude čekat malinko změna, vyjasní se příští týden smile

76

Chlapci, když pojedeme v houfu, bude to skvělé, tak dejte vědět a začneme domlouvat. :-) Jinak pokud máte rádi kafe, zdejší je nejlepší, co jsem pil (piksla 250 g asi tři eura) - a pivo naopak radši dovezené z Čech, Birra Moretti yuck

77

Tak jedno pivko za 5 eur jsem si koupil přímo na stadioně, bohužel chutnala jako hodně ředěná desítka biggrin

78

Haha dielaughing

Pokud dorazite, tak vas kazdeho na to hnusne predrazene a jeste hnusneji chutnajici pivko pozvu!

79

Tak co chlapi?? Ne ze si to nechate od zenskych zakazat!

80

No, takže moje situace je zhruba následující:  stal jsem od února tak nějak podnikatelem; budu dělat to co doposud; jen ve vlastním...jak moc dopředu je potřeba závazně zařídit lístky, cestu, ubytování a tak? Jde mi o to, že v tuhle nejsem schopnej slíbit, že na to budu mít peníze...předpokládám, že jo; ale asi si to netroufnu tvrdit na 100%; moc nevím, co mě čeká biggrin