1

Téma: Přestupy zima 2012/2013

Tak se nám to zase pomalu rozjíždí. Hodně se mluví o tom, že je na spadnutí příchod Rogelia Funese Moriho z River Plate. Už se o něm v souvislosti s náma spekuluje pár sezon, ale teď to vypadá opravdu vážně. Útočník, 21 let, prý často trpí na zranění. Cena 8-12 mega.

http://www.youtube.com/watch?v=WyvGZ0K3tf4

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

2

Re: Přestupy zima 2012/2013

Neznám ale 8-12 mega dát za někoho kdo např půlku sezony promarodí?

Já četl o starých známých jako Lisandro, Rossi, dokonce sem někde vyčetl že Berba není ve Fulhamu spokojenej a zase by mohl k nám biggrin.

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

3

Berba ať chcípne. Do Rossiho bych asi nešel, přecejenom dát nějakejch 15 mega za člověka po takovym zranění je na klub velikosti Fiorentiny zbytečnej hazard. Lopez by byl super. Já osobně bych takovou pálku za mladíka z Argentiny taky nevypálil, uvidíme čím nás Pradé s Maciou překvapí :-)

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

4

Asi bude dost zalezet, kde se budeme v tabulce nachazet. Pokud by byl realnej utok na treti misto, tak verim ze ty prachy treba na Lisandra ADV rad vysoli. Jinak bych to tipoval na nejakou mene znamou - dost mozna prozatim nejmenovanou - a levnejsi alternativu.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

5

Tak sem zvědavej na Pradého s Maciou teď...máte nějaké zajímavé rumours? Já neměl pořádně ani čas na něco koukat, jen vim o nějakým tom argentincovi nebo odkud je + pořád dokola Lisandro a někde sem i vyčetl že by mohl přijít Biglia z Anderlechtu.

6

Fiorentina má podle listu La Nazione zájem o svého bývalého hráče Pabla Osvalda, který nyní střílí góly za AS Řím. Fialky údajně zvažují nabídku 15 milionů eur.

dielaughing dielaughing dielaughing dielaughing

7

No já si taky myslím, tohle je šílenej boj. Nicméně o tom jdu napsat článek a znovu tak legálním odkazem propagovat náš server na fotbalportal.cz! Třikrát hurá MI, MNĚ! biggrin

8

Tak je fakt ze od te doby co od nas odesel mu to docela pali ale 15 mega? max 6-8 bych za nej dal a to bych mu dal do smlouvy klauzuli ze kdyz neda 10 golu tak dostane mensi cast nebo neco takovyho...

9

Podle Di Marzia podepisujeme Giuseppe Rossiho za 10 milionů eur.

10

Teď čtu, že asi podepíšem Rossiho eek_ani čumim na to, příprava na odchod Joja v létě?

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

11

forZ napsal:

Teď čtu, že asi podepíšem Rossiho eek_ani čumim na to, příprava na odchod Joja v létě?

Podle mě určitě. Ale jestli to vyjde, tak sme získali srovnatelnou náhradu za třetinu ceny :-)

12

tt napsal:
forZ napsal:

Podle mě určitě. Ale jestli to vyjde, tak sme získali srovnatelnou náhradu za třetinu ceny :-)

Taky bych řekl. Prostě by pak na něj v sestavě nebylo místo, nebo jsme kupovali některé hráče minulé léto pro srandu králíkům a na tribunu.

13

Vypada to, ze uz se vari voda. shades

14

Náhrada je to ve všech směrech...bohužel i v těch zraněních ale nezdá se vám 10 mega + případný bonusy trošku moc? I když v určité době mohl stát klidně 20...přece jen dlouho nehrál a je křehkej jak já po partii šachů

15

No, i tohle je duvod, proc jde k nam a ne treba do Juve. Na druhou stranu pokud by se zotavil a dostal do plne formy, tak za 10 mega je to loupez.

16

V takovém případě ano a já budu rád že ho získame. Jen bych nerad aby to jednou nebyly vyhozeny prachy

17

Ale no tak, nebojme se zariskhovat. Jmenujeme se přece Fiorentina a ne třeba Marila Příbram. (Příbram, to mě teď napadlo, inu jaký moderátor...).

Podívejte se, buďme trochu optimisté. Zakoupili jsme už i větší potížisty a obvykle u nás odehráli pár fajn sezon. smile

18

Je fakt že to není Mutu no...drogy by neměli hrozit. Jen aby se mu vyhly ty zranění a máme jeden z nej útoků v lize

19

Nevím jestli sem si to dobře přeložil ale pochopil sem něco z fivi.it že Viviano by mohl odejít a přijít by mohl Ujkani...to doufám ne. Jinak Larrondo nevím, to by bylo lepší tam zkoušet cpát asi někoho z mladíků. Přece jen v tom útoku je docela slušnej přetlak. Jojo, Hamdaoui, Rossi, Toni, Ljajič, Seferovič...tam bych řekl že už to stačí.
Já bych spíš sehnal nějakýho záložníka protože tam naopak není moc kam sáhnout. Miggliaccio je spíš dobrej do defenzivy, Della Rocca se asi moc neprosadí, Romulo zahraje dobře jednou za rok a Olivera je celej omyl.

20

O tom Vivianovi se v posledni dobe dost spekuluje, ale Prade vcera dost jasne odmitnul, ze by mel Viviano odchazet, a tak to nejspis i bude.

Do utoku se to ma tak, ze je Hamdaoui na mesic a pul mimo na Africkem poharu, Seferovice chteji poslat hostovat - nejspis do Lanciana do Serie B - aby neco odehral, no a tak je potreba zacelit mezeru. A nejcasteji se hovori o Larrondovi a Acquafrescovi.

Ta zaloha, tam by to chtelo posily, jako sul. Minimalne by mel dorazit Matias Vecino, talent z Uruguay, potiz je, ze mozna jeste nebude mit italsky pas, a tak by pul roku jenom trenoval. Taky se zminovala jmena jako Wolski z Polska, ted pro zmenu se dost resi Senna z Villarrealu ( dielaughing ). Verim, ze tam jeste nekoho udelaj. Taky se dost mluvi o tom, zdali odejde, nebo zustane Cassani, chtel by hrat, ale nejdriv je potreba mit nahradu, abysme nedopadli jako nalevo, kde je Pasqual lepsi po 10 pivech prokladanejma rumem a jeste s horeckou, nezli fit Llama.

21

Ackoliv zatim nebylo nic oficialne oznameno, tak Della Rocca dnes pry jiz trenoval v Siene. A jeste behem dneska by uz se mohlo vedet vice o tom, zdali dorazi Larrondo.

22

Acquafresca by byl dobrej, toho mám rád, lepší než Larrondo...

ta záloha bude horší...Cassani by se dal teoreticky nahradit stažením zpátky De Silvestriho ne? Pokud si to dobře pamatuju, tak je jenom na hostování, ne? To by mohlo projít smile)) plus ještě někoho k tomu....

k tomu Vivianovi...byl jsem hrozně nadšenej když přišel, ale...on je pro fanoušky, ale pokud nebude ve druhý půlce sezony chytat o třídu líp než Neto, tak je pro nás při vší úctě v podstatě zbytečnej...a on je na hostování s tím, že ho v létě vykoupíme ne?

23

Ja se obavam, ze Acquafrescovi jiz - alespon pro dobre kluby - ujel vlak.

Do zalohy by to nekoho chtelo, minimalne pokry odchody Olivery a Della Roccy, ale take nejake zlepseni. Jak chybi Pizarro, tak jsme namydleni.

Viviano ma v hostovani opci, ale vzhledem k jeho vykonum a jak je vysoka, to nevidim moc ruzove, ze bysme ho podepsali.

24

Právě to jsem u Viviana taky četl, že ta opce je dost vysoká...a pokud se nedostane rychle do formy, tak je asi zbytečnej...

Acquafresca už asi nikdy nenaplní ten potenciál, co v něm byl, ale na lavičku jako 3-4 útočník by nemusel bejt spatnej...

ale nejvetsi problem bude ta zaloha no, tam to nekoho bezpodmínečně chce...na druhou stranu, to je po dlouhý době, co nám chybí záložník, v posledních letech to byl vždycky obránce/útočník biggrin

25

Tuším, že snad Viviano měl přijít za sedm milionů? Se současnou formou je to příliš velká investice, to ať si třeba vytetuje název klubu na pyj (což ostatně nedávno zvažoval prý Beckham), je to celkem jedno. A drahý je i na lavičku, se svým platem, bohužel.

Acquafresca - s tím by byla sranda. Ale je taky otázka, jestli už není lepší mít Ljajiče, co má alespoň potenciál. Pak by na lavičce bylo moc lidí, leden si žádá střelce jako Cardozo nebo Lisandro.

A se zálohou taky souhlasím, Vecino to sám nevytrhne a když vidíme Pizarra a jeho nepochopitelné vykartovávání plus Aquilaniho a jeho zdraví, minimálně dva lidi na záskok by tu být měli. smile

26

Navic Vecino s tak 75% pravdepodobnosti se sice k tymu zitra pripoji, ale papiry nebudou do posledniho ledna vyrizene a tudiz bude moct hrat az od leta frustrated

Do zalohy je posila nutna, vcera Migliaccio - ackoliv se snazi, vybojuje dost balonu a hlavne ve vzduchu fakt dobrej - tak ty nohy nema a mit nebude, coz je v Montellove systemu bohuzel pruser. Romulo si to sve odehraje a muze byt nahrada za Cuadrada napravo ci 5. ci 6. zaloznik, ale urcite ne prvni nahradnik.

Edit: a mezitim by jiz mel Larrondo podstupovat zdravotni prohlidku.

27

Tak podle eurofotbalu máme zájem o Albina Ekdala (Cagliari) a Iaga Aspase (Celta Vigo). A včera se s naším klubem spojoval gólman Perin z Pescary, který nás před 2 týdny bravůrně vychytal.

28

Perin prý jen za dvacet milionů... biggrin Řekl jeho agent, ale osobně si nemyslím, že ho nějak potřebujeme. Je moc mladý a rok nebo dva v Unterklubu mu prospějí.
OT: Koupils ten dres, jak jsi o něm mluvil před Vánoci? smile

29

Toho Spanelaka bohuzel neznam, Ekdal by byl do zalohy dobra posila.

30

Giancarlo: Pořád ho nemám, prvně jsem měl problémy s adresou, protože jsem použil diakritiku, tedka ho zas nemají na skladu, ale furt s nima jednám, tak uvidím co z toho vyplyne.

31

Tak Larrondo jiz dnes prvne trenuje s tymem, ackoliv zatim jeho prestup nebyl oficialne oznamen.

A doufejme, ze mezitim Pradè a Macia pracuji na necem dalsim...

002

32

Dvě žhavá jména, alespoň tedy co se týká pravděpodobnosti jejich příchodu. Polský záložník Rafal Wolski z Legie a potom obránce (střední a snad i levý) Marvin Compper z Hoffenheimu. S tím, že druhý jmenovaný by měl na 99.9% dorazit v létě zadarmo, a pokud se podaří domluvit s Hoffenheimem, tak už teď.

33

No, nevím co čekat...ani o jednom z nich jsem nikdy neslyšel smile

34

Inu, to jsme dva biggrin O Wolskem koluji zvesti, ze ma byt velice talentovanej, ten druhy hrac, o tom jsem do vcerejska nikdy neslysel.

35

Chceme záložníkaaaaa

36

není těch 7 útočníků nějak moc, je jasné že někdo odejde na hostování, ale i tak.

37

Ono zase, nez se da dohromady Rossi, aby mohl hrat celych 90 minut, tak bude duben. El-Hamdaoui bude k dispozici tak za 2-3 tydny, do toho zraneni a Ljajic kterej netrefi branu, i kdyby byla jak vrata od stodoly. Ale predpokladam, ze Seferovic nekam hostovat pujde, potrebuje hrat jako sul.

38

Tak Vecino jiz poprve trenoval s tymem, Wolski zatim ocekavajic transferkartu pouze prihlizel.

39

Zajímalo by mě proč v italské lize nesmí hráč nastoupit bez evropského občanství (třeba u nového hráče Vecina) a v české lize to jde ( 3 hráči max. v 1 utkání), možná jsem to jen špatně pochopil, kdyby někdo vysvětlil, potěšil by smile

40

Milerád osvětlím smile

Věc se má takto, každý klub Serie A smí během jedné sezony přivést ze zahraničí jednoho hráče co není občanem EU. Plus ještě jednoho, pokud ale jiného hráče, co není občanem EU prodá mimo Itálii, či mu ukončí kontrakt. Fiorentina takto přivedla Hegazyho a Saviče (jemu uvolnil místo odcházející Nastasić).

U Vecina se tak doufá, že by se ty papíry stihly do konce ledna vyřešit, bohužel se tak ale na 99% nestane.

Jinak v Itálii neexistuje žádný přesný limit, kolik non-EU smí či nesmí nastoupit, může jich být klidně celá jedenáctka, pokud ale přišli v souladu s tím předchozím pravidlem.