1

Téma: Luca Toni (ex-Fiorentina)

Jak mu věříte? Co si od něho slibujete? Počítáte s ním do základní sestavy nebo spíš jako náhradu nebo žolíka? Sledovali jste jeho působení v Juventusu nebo v Al Nasr? Vše o této hrající legendě a snad ještě platném hráči! Pro mě jeden z nejlepších útočníků historie a nejen díky sezoně 2005/2006, kdy vstřelil 31 gólů a zahodil k tomu spoustu šancí. V té době hrála Fiorentina 4-4-2 hodně po lajnách a zásobovali ho Jorgensen či Pasqual. Dnes hraje Fiorentina jinak, ale já doufám, že 20 gólů vstřelí!

2

Re: Luca Toni (ex-Fiorentina)

http://www.ebay.com/itm/NEW-PUMA-LUCA-T … 27ca2e72a9 Tohle je relativně ještě levné oproti českým obchodům. Jinak bohužel nemůžu nic najít. A mimochodem - vítej u nás. wink

Luca podle mě dá tak sedm nebo osm branek, většinou sestřelí soupeře typu Catania nebo Chievo. Určitě se hodí, je to silovej útočník, ale zase to není takovej zázrak, aby vytlačil Hamdaouiho ze sestavy. Má ale podle jednoho webu 250 tisíc eur odměny za 15 a více branek, tak ať se aspoň snaží.

Llama se docela hodí na těch pár zápasů nebo když Pasqual bude zraněný, Fernandéz - od toho se asi slibují nějaká technická kouzla, protože běhat snad ani neumí a je takovej porcelánovej. Možná je to alternativa za Aquilaniho, když by se ten zranil. Sám nevím, aktuálně nevidím možnosti jeho využití.

3

Ano, tu premii by mel skutecne mit ve smlouve, pry to vymyslel sam Andrea Della Valle, neco mezi odmenou a motivaci.

Jinak je otazka, zdali se s nim pocita rovonu do zakladu, a nebo spis jen do urcitych zapasu, kdy se dobyva 11 betonaru, plus treba koncovky zapasu.

Prozatim to vidim tak, ze zakladni sestava v utoku bude El-Hamdaoui - Jovetic, pokud by se vsak Marokanec strelecky trapil, tak muze bejt Toni v zakladu cobydup.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

4

Giancarlo: Díky za přivítání a dres, ale spíš bych chtěl aktuální a mít to jako památku, protože přeci jen už mu asi moc let nezbývá. Ale i tak je to můj nejoblíbenější útočník! Fiorentině fandím od dob Pancara, Jorgensena, Fioreho, Rigana, ale teď jsem dost zahálel, tak snad se co nejdříve zapojím do diskuze smile Na ten dres je asi čas, nejspíše se začínají vyrábět a už jsem domluvenej s Collinem smile Jsem plný očekávání!

5

Tam jde spíš o to jak na tom Toni bude fyzicky si myslím já. Já věřím tomu že je schopnej dát 10-15 banánů a jsem moc rád že ho tu máme na skolnku kariéry zpátky smile. a za mě taky vítej smile

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

6

Na zitra byla ohlasena tiskovka, na ktere bude Luca Toni. Nabizi se jedina otazka: prodlouzeni kontraktu ci konec kariery?

7

Konec ne, to bych nepřežil.

8

Škoda ho, kluka. Ale když bude hrát za kamarády z Hellas, určitě ho ve Florencii rádi přivítají! 003

9

Zrovna, jak jsme byli ve Florencii na tom zápase, tak po městě běhalo pár fandů v dresu Hellasu.

10

Právě. Hellas a FC Torino jsou přátelské kluby, to se v Itálii moc nevidí. smile Radši bych ho viděl u nás, ale když by nebyl spokojen s vytížením, tak se nedá nic dělat. Hodně štěstí, kanonýre!

11

Take se spekuluje, ze mu bylo nabidnuto misto nejakeho funkcionare v klubu. Ale pokud se jeste citi coby hrac, byla by skoda koncit. At uz Hellas, nebo treba Sassuolo par km od jeho rodiste by urcite z jeho zkusenosti mohli tezit.

12

Jestli jsem četl dobře, stal se konečně otcom, tak bych mu rád tímto blahopřál a popřál mnoho úspěchů u kamarádů z Hellas, do budoucna i místo funkcionáře u nás. smile

13

Je tomu tak, k blahoprani i prani se pripojuji! 001