41

Re: Fiorentina v Evropských pohárech

V Bavorsku to bude hodne takticke, snad bude kadr pohromade a poda co nejlepsi vykon. Zakladem pro odvetu bude urcite vstrelit branku, s tim se pak doma hraje uplne jinak.

Pokud by se doma podarilo zopakovat vykony ze zapasu s Liverpoolem nebo Lyonem, bylo to hodne dobry, ale neocekavam, ze bude B****n tak jalovy jako byl Live, venku hraji o neco lip, vyhovuje jim otevrenejsi hra soupere, naopak doma mivaji problemy.

Naposledy upravil: Johny (18. 12. 2009 18:34:32)

42

hlavne loni ta odveta u nas...byly sme jasne lepsi  akorat sme dali jen jeden gol...a skopcaci to tou svou nemeckou buldoci povahou proste vyrovnali...

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

43

Vzhledem k blizicimu se prvnimu zapasu osmifinale CL, se Vas chci zeptat :

Myslite si, ze Viola ma na B****n pri sve soucasne 'forme' ?

Ja to sam za sebe vidim dost blede.

44

Tezko rict. Ale soucasnou neformu bych videl ve dvou vecech, hraci maj hlavy vys, nez by meli, ale zaroven je nici nakumulovana unava.

Proti Bayernu bude motivace, ktera v lize proste neni, coz by M€lo vratit hrace zpet z oblak na hriste, ale zaroven by to nabuzeni mohlo potlacit tu unavu a hraci do toho daji 150%. To jest me prani teda smile

Jsou to dva zapasy a stat se muze vse, Vargas, Joveti

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

45

souhlas s Collinem

Az vyhrajem Scudetto nebo CL, tak se stehuju do Florencie smile

46

kdy hrajem???

47

pristi tyden smile a myslim ze to dokonce bezi na CT4

48

konecne..

49

haluz on the czech TV biggrin

50

Konecne jsme zpatky, Evropska diskuse muze ozit!

Yorimar napsal:

Možná je ještě brzo, ale koho by jste si přáli za soupeře ve 4.předkole EL pro fialky. Já bych chtěl nejvíc asi Žilinu (vlakem to mám hodku cesty) nebo pak někoho z Rakousky nebo Polska, abych mohl jet na další výjezd fialek. Jinak český tým bych nechtěl, a to kvůli českéhmu koeficientu. Možné soupeře Fiorentiny můžete najít na: http://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2%80 … opa_League

Priznam se, ze moc preference v tomto ohledu nemam. Idealni by snad byl slaby tym, ktery nema nejmensi sanci prekvapit a nejak zakerne nas vyradit. Pokud bych mel rict jeden tym, tak Rapid Viden, at je to hezky dostupne a zaroven i pekny vylet.

51

Esbjerg je hodne neprijemny souper, letos jsem ho dvakrat videl proti Salzburgu a hodne me prekvapil. Nicmene i tak by to Viola mela dat i s poupravenou sestavou. Horsi bude osmifinale, J******s wallbang

52

Ten los se mi ani trochu nelibi. Esbjerg je neprijemnej souper, pritom zrovna ne moc lakavej. A J******s, toho si uzivame kazdej rok do sytosti v lize.

53

Hodně blbej los....ten Esbjerg předpokládám zvládnem; a ten Juvehnus tam yuck

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

54

Chlapci, co se dá dělat, já chtěl Libe. Bude to aspoň v případě postupu obou italských týmů dost prestižní záležitost. Na kterou bych i docela jel, škoda že to bude ve vrcholícím čase zimy, nebo kdy, že? smile

55

Nepovím ti to se stoprocentní zárukou, ale odhadem druhá třetina března.

56

Pokud bych prodlužoval studium, čemuž zatím vše nasvědčuje; tak bych teoreticky měl volno biggrin biggrin

57

Tak kdyžtak jo, pojedeme na výlet, pojedeme na výlet, Teletubbies... 001

Kolik by tak, velmi hrubým odhadem, mohl stát lístek? A zajistil by se vůbec na Juve takhle? Abych si cca spočetl výdaje, ale myslím, že ne víc jak litr i se současným super kurzem, ne?

58

Zajistit by určitě nebyl problém, v podstatě co se zajištění týká, tak to bude probíhat stejně jako kdyby to byla liga. Jen je to potřeba vědět s předstihem, aby se poslala žádost a platba okamžitě když budou lístky venku.

Co se týká ceny, tak bych si nerad vymýšlel. Ale bylo by to osmifinále EL, takže to můžou ještě nadsadit - v lize ten nejlevnější vyšel na 40 eur, takže ano cca 1000 kč.

59

Tak při zítřejším losování bych si přál do skupiny Spartu, Legii Varšava a Slovan Bratislava. Z toho by už šel udělat nějaký ten výjezd 005

60

003 Přesně tak. Nebo aspoň jednoho z nich, rozhodně ne tzv. "daleké" soupeře.

61

Skupina docela lehká, ale opět to nevidím moc na výjezd.

62

Tak bude muset Sparta postoupit. Aspoň jsme se vyhli ve 4. koši Dynamu Moskva, to by byl docela vyrovnaný zápas a přitom je to podle košů outsider.

63

Ale jo, los přivetivej, škoda tý sparty :-/ třeba ty bídáci někam postoupí smile

64

Trošku to bude souviset s vedlejším tématem o přestupech, ale přesto to načnu i tady, jde mi hlavně o hru obrany, kterou bych tady víc rozebral - viděli jste, co předváděli hoši proti Seville ?

Některý bych trefil hned po odchodu ze hřiště, to bylo často šílený ! Nechat takhle Baccu nehlídanýho ve vápně ! Sestava vzadu by se měla dlouhodobě ustálit, a v ruku v ruce s tím i středoví záložníci, hlavně Pizzaro to má za sebou, šlo přes něj hned několik akcí andalusanů.