1

Téma: Palermo

O Palermu se tu bavime celkem casto, tak k nemu muzeme otevrit i vlakno smile

Bloodshed napsal:

Musim odkazat kolegovi Miccolimu ze tato nevydarena sezona Palerma ma vobec neprekvapila.
Minulu sezonu hralo Palermo tak ze kludne mohlo ist do LM. Doved je jasny. Mena ako Pastore, Nocerino, Bovo, Cassani, Hernandez, Miccoli, Pinilla, Balzareti, Bacinovic, Ilicic hrali na vysokej urovni. Tento rok ostalo z tychto mien ani polovica. Treba povedat ze adekvatne nahrady neprisli takze tak to aj vyzeralo. Palermo mam rad takze ma to prekvapilo ked pustali jedneho hraca za druhym. Doteraz mi nikto nevysvetlil tieto predaje hracov.

Miccoli napsal:

Jasne, ani mňa to neprekvapilo, a pred sezónou som tipoval podobné umiestnenie. Nebyť Miccoliho a Silvestreho, tak sme v Serie B. Potešili ešte Barreto, Budan a možno Donati s Vivianom, ale to je asi tak všetko čo za niečo stálo. Som strašne zvedavý na letné mercato...ale to sme tak trochu Off-topic, keď tak odpoveď hoď do "Italská Serie A"

Palermo ma potiz, ale take stesti, ze je majitelem Zamparini. Bohuzel s tim co ma, dela strasnej gulas. Jenze zaroven bez nej by v Palermu nebylo nejspis nic, je to blba situace.

Dost hracu rozprodal a neprivedl odpovidajici nahrady, Bacinovic a Ilicic nebyli ani z poloviny takovi, jak vloni. Mnohem vic se podle me cekalo od Zahaviho, ktery v par zapasech co jsem videl mi neprisel ani nahodou hrac kvalit Serie A. Jinak ten Buda me take potesil, kdysi jsem mu dost fandival a pak se mi ztratil z dohledu... Abych zjistil, ze dava branky za Palermo! Jenze i to dokumentuje bidu, kdyz misto tech hracu, co davali branky vloni je ted snad druhym nejlepsim strelcem "starej" Budan.

Jsem zvedavej, jakym smerem se Palermo v lete vyda, podle me byla velka skoda se zbavovat trenera Devise Mangia. Ale s trenerama je to pod Zamparinim vzdycky tak.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Palermo

To jo tenhle tah s tím odchodem Mangii sem nějak nepobral. Palermo mám celkem rád. Zamparini to sice točí jak blbej ale výsledky tam nejsou o moc horší než třeba u nás.

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

3

Co ten Hernandez? Jak se mu letos vedlo? V průběhu sezony se dost spekulovalo, že by mohl jít k nám...

Oh Fiorentina, Di ogni squadra ti vogliam regina. http://i49.tinypic.com/280v6n9.jpg

4

Stál za hovno...pár záblesků ale jinak nic moc. Aspoň podle toho co sem měl možnost vidět

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

5

Tak určite súhlas s Collinom. Zamparinimu patrí vďaka najmä za prvé roky jeho pôsobenia, teraz to skôr všetko kazí.
Táto sezóna bola hrozná. 3 krát sme menily trenéra, nový športový riaditeľ Sogliano vydržal asi 3 mesiace,  komédia s Panuccim ktorý nevydržal vo funkcii ani mesiac, hráči ktorý nás mali tiahnúť boli na facku (a to narážam najmä na Iličiča !!!, možno Pinillu a Abela. Balza a Migliaccio síce mali tiež slabšiu sezónu, ale "na facku" to určite nebolo biggrin ), viac než polovica letných posíl bola ťažký fail (Zahavi, Cetto, Tzorvas, Della Rocca,...), prázdne tribúny, úplna neschopnosť na ihrisku súperov (najmä za Mangiu) kde sme neboli schopný vystreliť dva krát na bránku za zápas, v EL nás vyradil priemerný tím zo Švajčiarska...proste tragédia, hamba, komédia...
Čo čakať od novej sezóny? To asi nikto netuší. Uvidíme kto bude nový trenér a športový riaditeľ, uvidíme či udržíme Silvestreho, Balzarettiho, Viviana,... či Miccoli predĺži kontrakt (i keď asi nikto nevie či mu ten terajší končí 2012 alebo 2013, raz to píšu tak raz tak rolleyes_ani), či sa dočkáme sľubovanej podpory od arabou, či sa pohne stavba nového štadiónu,... Ja sa ale radšej pripravujem na najhoršie, a aj očakávam podobnú sezónu ako je táto. A aj podobné letné mercato. Silvestre vyzerá, že už je jasný.... neutral
Čo sa týka Mangiu, tak na trenéra primavery si viedol slušne. Určite to bolo lepšie než pod Muttim (začo tiež hovorí fakt že Mangia urobil z 15 zápasov 20 bodov, Mutti z 22 zápasov 23 bodov. A to pritom nemal Mangia zdravého Miccoliho, v bránke Viviana a v zálohe Donatiho.), ale ako vravím, tie zápasy vonku bola tragédia za tragédiou. Za tých 8 zápasov si pamätám akurát tak veľkú šancu Zahavi proti AS. A bude to asi tým, že bola jediná za tých 720 minút trápenia. Ale je to sympaťák nó, a prajem mu nejaké miesto povedzme v tíme Serie B na budúcu sezónu smile

FORZA PALERMO !!!

http://uspalermo.6f.sk/

Inak Abel, ako píšem, určite sklamanie. Nezačal až tak zle, i keď od ideálu to malo tiež ďaleko. Potom sa ale ZAS A ZNOVA rolleyes_ani zranil. Mal tuším 3 rôzne zranenia za sezónu, a ten záver si už moc nedáva.

...To ma už po minúte automaticky odhlasuje? wallbang biggrin

Naposledy upravil: Miccoli (10. 5. 2012 23:51:42)

6

Koukam, ze je to bordel plus minus jak ve Fiorentine! Urcite bude potreba prehrabat kadr, pokud budou zajimave nabidky za Ilicice ci Hernandeze, tak bych se asi nebal je prodat.

S trenerama to fakt Zamparini podelal, Mangia urcite na Serii A jeste nebyl pripravenej, ale urcite by byvalo bylo lepsi si jej tam nechat, nez pritahnout tragikomika typu Muttiho, to uz by byvali byli lepsi Cosmi nebo Baldini biggrin

S tim stadionem je to v Italii take vsude stejne, at se jedna o Fiorentinu, Palermo ci kohokoliv jineho. Bud nejsou penize, a kdyz jsou penize, nejsou povoleni, atd.

S tim odhlasovanim netusim, jakto, ze te to odhlasuje? Zkusim mrknout do nastaveni.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???