1

Téma: Změny na fóru

Trochu jsem po domluve s Hansem a MM pozmenil usporadani fora, jakekoliv komentare a vytky sem pls smile

Nove forum o jednotlivych zapasech, pro kazde utkani bude tedy jedno forum, prosim ale zakladat s rozmyslem, at se v tom vyzname... tj ne treba "V sobotu Bologna" ale "Serie A 1. kolo: Bologna - Fiorentina" atd.

Celkove prosim, pisme nazvy jednotlivych diskusi srozumitelne, tim spise udrzime prehlednost webu.

Nektere stare topicy jsem uzamknul, pokud by ale nekdo mel jakkykoliv zajem o otevreni, staci napsat sem a odemknu to.

Ai ev e drim nì cassetto...
che lo vedrò i terzo scudetto???

2

Re: Změny na fóru

mozna je to jen u me ale zas mi prijde, ze se forum trosku trha...a jedna namitka, mozna bych jeste zkratil tu cekaci dobu po odeslani prispevku...ja osobne pisu 8 nekdy 10 prsty a cekam jak cip nez budu moct odeslat neco znova biggrin...ale pokud ostatni budou proti, klidne budu psat pomaleji...

Siamo tornati in Europa!!!!!!!!

3

Forum se trha? tj ze je pomale?

Nesmis psat tak rychle tongue

4

no trha...napisu prispevek, dam odeslat atrva to treba 5-8 sekund...normalne to sou max. 2 vteriny...a tim rychlym psanim myslim ze se mi objevi " musite pockat blablabla sekund nez budete moci odeslat dalsi zpravu"

5

Me se to posila okamzite, kdyztak to zkus jeste tak den dva, jestli se to bude posilat takhle dlouho a rekni. Kdyby se to delo nekumu dalsimu, tak prosim dejte vedet smile

No to cekani je naschval, ale neni to tak dlouhy ne? Max minutu?

6

dneska to zatim jede v poho...na to cekani sem si zvykl ale nekdy me to prudi biggrin

7

Jeden kratkej dotaz k foru. Ten chat tam nahore neni moc vyuzivanej, vicemene jen zabira misto. Napadlo me ho zrusit, co vy na to?

8

Mě by nechyběl, v podstatě jsem ho nikdy pořádně nepoužil....:)

-------------------------------------
Jsem neuvěřitelně nezodpovědnej maximálně vytíženej student.
Kdyby něco, bombardujte mě na icq....:D

9

zrušit...kdyžtak založíme na centrumu wink biggrin

10

Jo, taky jsem pro zrušení. Xchat a jisté místnosti to .. jistí.

11

Tak a chat je fuc! Kdyby po nem casem opet byla poptavka, tak jeho zaktivneni je otazka pulminuty.